Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan csináljam, hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, hogy ne legyen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Alapból is úgy voltunk ,hogy csak szex aztán kész. Én azért nem akarok kapcsolatot mert eléggé bevagyok táblázva ráadásul olyan dolgok szoktak velem történni ,hogy még azon is idegeskedni hogy mindennap találkozni kéne stb nekem erre nincs türelmem mostanában. Ők meg azért , mert elég sokat csalódott férfiakban elmondása szerint...én konkrétan megmondtam neki, hogy azzal kavar akivel akar meg én is nem érdekel ugye csak legyen ott amikor kell, és fordítva vagy csak úgy kikapcsolódás képpen legyünk így egymásnak. Hát igen ,de egyre többet beszélgetünk egymásal sőt szinte egésznap keres/írogatunk/hív ilyesmi és hát nekem is vissza kell valamit írni , mert ha leszarom akkor meg ideges lesz. És kezd ez az egész kapcsolat kicsit belsőségesebb lenni amitől már előre megijedtem...meg ő is mondja, hogy "nem tudja mivan". Most ezt hogyan lehetne úgy csináni, hogy a megállapodásban maradjunk szerződés nélkül:D?

Tényleg légyszives vegyétek figyelembe azt, hogy ha leszarom akkor szerelmes lesz..


2016. szept. 22. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégse vagy annyira betáblázva ha van időd vele csetelni..
2016. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első jogosan mondja. Ha tènyleg ennyit dumáltok már, akár kapcsolatnak is lehetne mondani.

Amugy meg mond meg neki hogy ne felejtse, te csan szex kapcsolatot akarsz. Semmi többet.

2016. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fektessétek le a szabályokat újra. Ha valamelyik félnek nem megy úgy, akkor hanyagolni kell egymást, mert nem lesz j vége, ha az egyik többet akar, a másik nem. Beszéljétek meg, mi a célotok ezzel a "kapcsolattal", és tartsátok be a szabályaitokat. Vagy az egyik fél sérülni fog.
2016. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilván van azért szabadidőm annyi ,hogy visszaírjak legalább neki facebookon vagy mondjuk beszélek vele telefonon...azért én se csak dugni akarok viszont csak arra van opció, ha értitek mire gondolok. Amúgy utolsó szerintem ez jó ötlet köszi!
2016. szept. 23. 03:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!