Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne csinanom, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pityu nevű kérdése:

Mit kéne csinanom, hogy kiborjam nélküle?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már több mint két hónapja „kavarok” és milyen jól ment, majd egyik nap nagyon összetört engem lelkileg. Természetesen megértettem a döntését ami a következő volt: azt állította hogy készülnie kell a felvételire, és hogy ebben a félévben nem tud előtérbe helyezni engem, mert nagyon fontos neki a tanulás illetve minden más személy. Egy táborban ismertem meg, azt mondta hogy amint belépett a táborba és meglátott engem egyből szerelmes lett. Mikor észrevettem valami hasonlót éreztem én is. Egészen hasonló… Megmondtam neki hogy mivel nagyon szeretem ezért megértem hogy előtérbe helyezi a tanulást és más dolgokat, és kérdeztem hogy nem e lenne jó ha kicsit vissza vennénk, és ha több ideje lenne rám (nyolcadik osztály második félévében) Folytatódna tovább… Ő is erre gondolt de azt hiszi hogy én nem lennék képes addig várni rá. Nagyon szeretem őt és simán tudnék rá várni, és még azt is hiszi hogy úgyis keresek mást addig helyette. Megkért hogy addig ne is beszéljünk mert még csak rosszabb lesz a helyzet és tényleg nem tud előtérbe helyezni engem. Nagyon szeretem és ő is szeret engem és nagyon hiányzók neki ami óta nem beszélünk (egy nap óta) hogy bírjam ki februárig😭 Azt mondta a barátnőjének hogy biztos nem leszek ott februárban mellette… Azt hiszi találok mást. Ez nem így van. Nagyon szeretem és megígértem a barátnőjének is és neki is hogy én kibírnám addig hogyha ő sem talál mást helyettem és nem lépsz félre. Februárban pedig folytathatnánk. Hogy bírjam ki februárig. Mit csináljak. Minden nap eszembe jut… És nagyon hiányzik :((

2016. szept. 23. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Hagyd a p*csába. Csak le akar koptatni,nem veszed észre? Keress másik pinát.
2016. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy csak finoman akar szakítani. Jól értem, hogy VII. általános iskolások vagytok? Azt hittem, egyetemre felvételizik a lány. Mindegy is, te ne keresd, ez a lényeg, majd ha hiányzol neki, jelentkezik. Ezt mondd is meg neki, hogy nem zavarod, de te örülnél, ha ő jelentkezne, minél előbb. És tartsad ehhez magad. Nehéz lesz, de ki kell bírni, hogy nem jelentkezel, foglald el magad mással, utazzál, biciklitúrázzál haverokkal, stb. stb., olvassál.
2016. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!