Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért beszél arról a lányról?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél arról a lányról?

Figyelt kérdés
Barátommal több,mint fél éve vagyunk együtt és azóta néhányszor szóba hozza az egyik lányt,aki régen tetszett neki.Ahova el szoktunk járni,oda ő is megy néha a barátjával és a barátom mindig odaül hozzájuk beszélgetni..Volt olyan,hogy csak vele beszélt,de én ott voltam és már akkor jártunk,elég idegesnek tűnt, mintha kicsit zavarba lenne.Egyik nap mondta,hogy menjünk el egy helyre és furcsa módon pont arra volt amerre a csajszi lakott és én mondtam neki,hogy tudom hol van az a hely és elsétálunk,de ő nagyon ragaszkodott hozzá,hogy ha nem tudom teljesen akkor hívjuk fel a csajt,mert ő biztos tudja (vagy 4x elmondta ezt).Meg mesélte utána,hogy utoljára akkor volt itt ezen a helyen,amikor a csajjal sétált. (amire amúgy rohadtul nem voltam kíváncsi) Szerintetek érez még valamit iránta?Nekem úgy tűnt fel.A csaj egyébként régen lekoppintotta..
2016. szept. 24. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nehezen tudta elfogadni, hogy a csaj lekoppintotta, ezért még mindig sokat gondol rá, "de jó lett volna".

16/F

2016. szept. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Gondolom mély érzelmű srác és nehezen felejti el. A klasszikus túl hamar vágott bele egy új kapcsolatba téma. De az, hogy ezt mind elmondja neked sokat jelent. Kiheveri és idővel csak rád fog gondolni.


Sajnos ugyan ezt csináltam a barátnőmmel, de az ex már csak akkor kerül szóba, ha ő hozza fel. Kicsit rosszul esett neki, de kitartott mellettem.


23/F

2016. szept. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Idővel? 8-9hónap azért szerintem nem kis idő.
2016. szept. 24. 09:57
 4/4 anonim válasza:
Nekem is egy év volt mire eltelt úgy nap, hogy egyszer sem gondoltam arra, mit cseszte el.
2016. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!