Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan keltsem fel egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chaupevie kérdése:

Hogyan keltsem fel egy lány figyelmét aki nagyon tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Átlagos kinézetem van de mégis fel akarnám kelteni a figyelmét, öltözködés vagy illat? Mire lenne ehhez szükségem hogyha esetleg ráírnék akkor biztosan akarjon velem beszélgetni?

2016. szept. 24. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kideríteni, hogy jár-e valahova sulin kívül. Érdeklődj a téma iránt. Szerintem felfigyel egy lány arra, ha olyanról kezdesz el kérdezősködni, amit szeret csinálni.

Illattal is lehet próbálkozni, de nem hinném, hogy olyan közel kerülnél hozzá, hogy érezze, ha pedig sokat fújsz magadra, az már taszító.

2016. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezzel nagyob sokat segítettél. Suliban amikor összefutok vele mindig összenézünk így egymás szemébe , az jó jelnek számít vagy nem?
2016. szept. 25. 08:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem? Kezd el nagyon feltűnően utálni! Szúrj oda egyszer kétszer neki, de túl komolyan, csak annyira hogy megkerdezze " mi a bajod velem? "
2016. szept. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Axe black

Ezt az illatot a legtobb lany imádja 😍

2016. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De sajnos nem egy osztályba járunk. Viszont az Axe Black-et kipróbálom.
2016. szept. 26. 06:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha összenéztek, akkor mosolyogj rá
2016. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot
2016. szept. 26. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!