Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi van?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hete vagyunk együtt, amikor voltunk bulizni, bemutattam a haveroknak, egyik barátnőm oda jött hozzánk(kissé részeg volt). Elkezdte mondani a barátomnak, hogy becsüljön meg, nehogy ki csesszen velem, stb. Aztán mondta a barátnőm vagy háromszor is, hogy mennyire szeret engem, erre a barátom: én is őt (vagyis engem). Nekem még sosem mondta a barátom, hogy szeret, csak éreztette és tett utalásokat, hogy fontos vagyok neki, meg hasonlók. Lehetséges, hogy ilyen hamar már érezhet ennyire komolyan? Nekem is nagyon fontos számomra ő. Az ölelései is sok mindent elárulnak :) 20

2016. szept. 25. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetséges :) Szeret téged és ezt becsüld is meg :D Sokáig nektek puszi
2016. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Becsülöm is, de nagyon! :)

Köszi! :D

2016. szept. 25. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez még annyira nagyon nem lehet komoly, de komoly igen :D Mindig a mihez képest a kérdés, szerintem. Ha 2 hét után már ilyet mond másoknak és büszke rád, akkor valószínűleg igenis fontos vagy neki :) A véresen komoly mondjuk inkább egy pár hónap után elképzelhető, de reméljük a véres része lemarad :D

Sok boldogságot nektek!

2016. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom én is, hogy majd egy hónap után lesz azért még komolyabb :)

Aranyosak vagytok, köszönöm! :)

2016. szept. 25. 19:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!