Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt minek lehet nevezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt minek lehet nevezni amikor így érzel egy nő iránt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj , hát szebb szó nincs rá de úgy megdugnám mint az állat, de akár még feleségül is venném:D, mert tényleg olyan jó természete van csak kicsit külömbözünk egymástól...ő ilyen visszafogott kis aranyos csajszi inkább kelletni szereti magát minthogy egyből ugrana , ha értitek mire gondolok én meg kicsit szabadabb elvekkel rendelkezem. Eddig egyetlen egy barátja volt/van nyilván nem akarom tönkre tenni a kapcsolatukat, mivel a srác pont egy elég jó haverom.


Közösélményem annyi volt vele, hogy egy baráti társasággal elmentünk egy helyre nyaralni, és hát megujjaztam (akkor még nem volt együtt ezzel a sráccal) nemrég pedig letudtam smárolni is nyilván úgy, hogy meghívtam 1-2 piára de amúgy tényleg nem akarom kihasználni ,és nem csak megdugni. Most is van barátnőm, de valamiért akárhányszor meglátom megvadulok tőle. Viszont a tapasztalatok amiket velem élt át kicsit eltaszítják őt tőlem, és jogosan mert azt hiszi ,hogy csak arra akarom "használi". Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá, vagyis milyen viselkedési formával?? Voltatok már ilyen helyzetben?


2016. szept. 25. 22:28
 1/3 A kérdező kommentje:
A csaj 19 éves...én 22.
2016. szept. 25. 22:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Kanos vagy.Annak lehet nevezni.
2016. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, csak szimplán kanos vagy
2016. szept. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!