Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most ez normális? Ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez normális? Ennyire kötődni valakihez?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt. Szerelmesek vagyunk egymásba. Viszont van egy nagy különbség köztünk. Én állandóan lennék vele nagyon szívesen, sose érzem azt, hogy sok időt töltenénk együtt, nem érzem úgymond hogy mikor sok a másik, ő viszont azt mondja, hogy túl sokat vagyunk együtt sokszor. Rengeteget kérdezgettem arról, hogy ő miért így gondolja, szerelmes belém tényleg nagyon szeret, szeret velem lenni, de mégis ezt mondja és én valahogy ezt nem vagyok képes megérteni, mert nem tudom elképzelni az érzést.
2016. okt. 5. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az a normális amit a barátod csinál, és próbálj meg odafigyelni erre nehogy sok legyél neki és besokalljon. SZerintem törekedj rá h minél kevésbé "sajátísd ki" akár akaratlanul is. :) És nem baj h te ilyen vagy ha ezt normális keretek között tartod illetve megpróbálod tiszteletben tartani a barátod kérését.
2016. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem tudja kialudni magát, és nyugodtam wc-z ni akkor lehet :D
2016. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális, hogy a barátod szeretne néha nyugiban lenni. Ettől függetlenül szerethet. Én szeretem a családom, barátaim, de néha olyan jó egyedül lenni... Hagyj neki néha egy kis időt, biztos, hogy ettől még szerethet, csak egy kis magányra vágyik. Próbáld nélkülözni csak egy kicsit! :)
2016. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!