Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy ne irigykedjen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne irigykedjen?

Figyelt kérdés
Múlthét óta vagyunk együtt barátommal (de már ismertük egymást előtte is) és van egy srác, akivel jóban vagyunk, de nincs közöttünk semmi (legalábbis én nem érzek iránta semmit) és ő volt az első akinek elmondtam, hogy most már kapcsolatban vagyok. Megmutattam neki a barátomat, a srác pedig kb ilyet reagált, hogy ...ez a szépfiü? Majd ha egyszer halálra fagyok, visszasírom én még a normális pasikat. Mire mondtam, hogy ő is normális, nem tudom miért mond róla ilyeneket is ha nem ismeri. Erre pedig mondta, hogy oké, lehet hogy jó pasi meg minden, de azon kívül nem jó semmire, mire én válaszoltam neki, hogy mintha ő ismerné őt és biztos jobban tudja, hogy a barátom mire képes és mire nem. Most nem folytatom tovább hogy miket beszélgettünk, de gondolom a lényeget értitek.
2016. okt. 9. 14:36
 1/5 anonim válasza:
Ezt nem irígységnek, hanem féltékenységnek hívják.Beszéld meg vele a dolgokat.
2016. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem irigy, hanem féltékeny. Ne legyél vak, ne szórakozz vele. Legyetek őszinték egymással. Ha nem akarsz tőle semmit, akkor hagyd. És plane ne neki újságold el a pasi ügyeidet.
2016. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a "normális srác" alatt magára gondolt :D Vagy félt, mert jó barátok vagytok, vagy zavarja, hogy most lett barátod, eddig nem volt, és lett volna lehetősége kezdeményezni feléd. Ne mondd el neki, én elhiszem, hogy haverok vagytok, de szerintem téged is idegesít, hogy ilyeneket mondd, de ha nem téma, nincs probléma, beszélgethettek másról is. Ha meg ő hozza fel, csak háríts, és/vagy kerüld a témát, annál az oknál fogva, hogy erről nem lehet vele normálisan beszélgetni.
2016. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A "félt" alatt arra értem, hogy félt téged, nem pedig, hogy ő fél, múlt időben, csak a félreértések elkerülése végett :D
2016. okt. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg minden jó jelzőt magára értett ezt féltékenységnek hívjuk nem irigységnek
2016. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!