Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek kinek van igaza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Van egy baratom, mar tobb mint 2 eve vagyunk egyutt (en 17, o 18). A lenyeg, hogy mindketten eleg lazak vagyunk, szeretunk szorakozni jarni stb. (Nem naponta, es nem full reszegsegig).

Egy nagyobb bulin voltunk es szoba kerult, X feles utan, hogy kinek volt mar leszbikus kalandja es abbol vegul az lett, hogy megcsokoltam (nem nyelvel) egy csajt a tobbiek biztatasara. A parom ott volt, mielott a lanyhoz hajoltam volna raneztem es az arcabol azt olvastam ki hogy "persze oke".

Jott a masnap. Az egesz esettet viccnek kezeltuk, tok rendbe volt minden.

De aztan joba kezdtem lenni egy osztalytarsammal, aki fiu (neki van bararnoje, meg amugy se tetszik, egyszeruen csak jol kijovunk). Elkezdet feltekeny lenni, es azt a multkori esetett vagta a fejemhez, es hogy biztos, hogy a sraccal is csokolozom...

Egyaltalan nincs ilyenrol szo.

Szerintetek, mit tehetnek? Tenyleg szeretem ot.


2016. okt. 10. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs de ilyen hulye indokbol nem csokolnak meg egy lanyt foleg a baratom elott.. ertheto hogy feltekeny ha mar ilyen egyszeruen lekaptal egy lanyt.. szerintem beszeld meg vele, eztaz egeszet.
2016. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az volt, hogy elarultam hogy "meg sosem voltam lannyal, de egyszer kiprobalnam", aztan ugy 10 percig hulyultek es gyozkodtek (a parom is). Tudom, mar nem ismetelnem meg ezt, de oszinten nem volt komoly se az, se a mostani fiu akivel beszelgetni szoktam.
2016. okt. 10. 22:02
 3/5 anonim válasza:
90%

A barátodnak van igaza! gondold magadva helyébe. Ha ő megcsokolna egy fiút a szemed látára

te is azt hinnéd hogy ha egy fiút megcsokolt akkor egy lányt meg miérr ne... (még ha biztatott is lehet kiprobált hogy mennyire bizhat meg benned) ez gusztustalan! ne csodálkozz ha ezek után meg bomlot a bizalom szintje irántad!

2016. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megcsókolsz egy csajt, az a pasik szemszögéből teljesen oké, hogy féltékeny kicsit az is. Na de az már szemétség, hogy azt vágja a fejedhez, amihez ő is asszisztált. Én neked adok igazat.
2016. okt. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, én is Neked adok igazat.
2016. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!