Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek kell törödnünk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell törödnünk a párunk múltjával?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok a barátom 18 éves 1 éve vagyunk együtt! Leadta meg a kapcsolat elején a facebook kódját és még az elején emlitette hogy volt egy lány akit nagyon szeretett és nagyon fontos volt neki. Nekem ez ma valahogy eszembe jutott es beleptem a facebookjába és elolvastam hogy miket irtak még akkor mikor jártak ami 2 éve volt. Sok helyen voltak ugyanolyan szavak amiket nekem is szokott mondani ez nekem annyira rosszul esett hogy még most is sirok. Valyon talán szereti őt fontos neki. Igaz nem fog elhagyni hiszen én meghalnék nélküle.

2016. okt. 12. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen szavak. Kicsim? Életem, szerelmem, stb? Ha igen, ezek elég általános szavak.
2016. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1, Attól mert megadta a jelszavát, talán nem kellett volna belépned. Nem szép dolog így.

2, El kell fogadd hogy volt előtted is élete, és kapcsolata.

3, Valószínű ha ugyan azokat a szavakat mondja, akkor téged szeret már. Te neked mondja, nem az exének.

4, "Igaz nem fog elhagyni hiszen én meghalnék nélküle." Én erre nem vennék mérget, lehet hogy ha megtudja hogy kutakodtál utána akkor meging a bizalma benned hogy nem bízol benne.

2016. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2016. okt. 12. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez valami új mánia, megadni a facebook jelszót?


Nyilván törődni kell a múltbeli dolgokkal, a bűnöző volt vagy erőszakoskodó vagy ilyesmi.


De az hogy szerelmes volt az nem tartozik rád. Ha ez ennyire megviselt akkor még nem neked való a párkapcsolat.


Ezt a "nem tudnék nélküle élni"hülyeséget még felejtsd el.

2016. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!