Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan jöhetnék össze valakive...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze valakivel ha egyszerűen sehol sincs fiú a közeleben?

Figyelt kérdés
Ti hogy ismertétek meg a szerelmeteket ha ilyen helyzetben voltatok?:(

2016. okt. 13. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor? Feltalálták az internetet, szerencsét próbálnék ott.


Itt ahol lakom, ugyanez volt a helyzet. Nekiálltam keresgélni, és lett is barátnőm. Lehet hogy 180 kilométerről lett, de lett. Más lehetőség nincs, max. ha költözöl.

2016. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Internetről nem nagyon szeretnék
2016. okt. 13. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező? :) Nem olyan ördöngős a netes ismerkedés. Később lehet egymással találkozni is;)
2016. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16 leszek novemberbe
2016. okt. 13. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor még fiatal vagy pedig ajánlottam volna magam:) Esetleg próbálj meg elutazni megyeszékhelyre és ott keresni magadnak valamilyen hobbit,olyasmit amit közösségben csinálsz pl zenesuli,szakkörök stb. Válthatsz iskolát is...vagy menj oda középiskolába.
2016. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de megy a sírás, hogy nem ismersz senkit mert hülye helyen laksz, de a netet már mint ötletet is elveted, de akkor miért nem mész sétafikálni valami közeli városban? Vagy csak én nem értem? :D 19/F
2016. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit érek el azzal ha sétafikálok?
2016. okt. 13. 20:37
 8/9 Firedoom ***** válasza:
Hat random setalassal es leszolitassal nem annyira ajanlatos... Engem mar azert hulyenek neztek mert teljesen artatlanul megkerdeztem az idot xD ha nem net akkor jarj el "szorakozni", sportolj, keress valami hobbit es menj el a hozza tartozo rendezvenyekre. Jobb otletem tenyleg nincs.
2016. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

iskolában biztos van de ha nincs itt vagyok én :) :DD

17f

2016. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!