Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha a kiszemeltemnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a kiszemeltemnek más tervei vannak?

Figyelt kérdés
Egy 18 éves lányról van szó. Eddig még csak Facebookon beszélgettünk. Eléggé visszahúzódó természet, viszont nagyon intelligens is. Azaz, benne lenne egy találkozásba is. Viszont vannak tervei is. A legnagyobb pedig, hogy Olaszországban akar tanulni, majd ott kint élni is. És ezért tesz is. És a szülei tudják is támogatni. Nálam ez jelenti a "gondot"... Hogy ott éljek. Sokan mondják, hogy szép meg minden, de ott se könnyebb megélni. Már nem egyszer feladtam, de egy idő után csak visszatérek ehhez a lányhoz, és ilyenkor elgondolkozok azon, hogy csak spontán hülye vagyok vagy nagyon? Ti ilyen helyzetbe mit tennétek?
2016. okt. 13. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

összejönnék vele, aztán ha jön a dolog hogy el kell menni, hát engedem, had szárnyaljon a madárka, persze lehet meg tudnám győzni hogy maradjon, pont azzal amivel te is érvelsz, átérezném persze a helyzetét, de vázolnám, hogy mennyi pozitívum van itthon, és mennyi van ott. És így mindezek tudatában biztosan rádöbbenne ő is, hogy mekkora butaságra készül. És ha tudatosul benne a butaság, így belátná, hogy maradni sokkkkkkkkal jobb mint elmenekülni.:)


Ennyi én ezt gondolom erről.

2016. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp hívd el találkozni! Személyesen sokkal jobb beszélgetni. Hogyha nemtudod elfogadni az ő terveit,céljait,bizonyára nem illetek össze! Sok ilyen van az életbe amikor 2 ember jól kijön,elvannak ,esetleg szeretik egymást,de nem ugyanaz a céljuk az életben. Jó gondold át mit szeretnél!
2016. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából, nekem pl. az az álmom, hogy az USA-ba kezdjek új életet, vagy akár Angliába, Németországba... De pont, hogy hallok dolgokat Olaszországról, és így nem tudom... Meg ha tényleg kimegy egyetemre, akkor félévente jönne haza maximum...
2016. okt. 13. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!