Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ossze tudnatok jonni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ossze tudnatok jonni egy olyan lánnyal, aki vagdossa magat, de ha osszejottok vele abbahagyja, mert akkora szeretethianya van?

Figyelt kérdés
Mas problemaim is vannak, eleg sulyosak, azert fajultam idaig, de ha valakivel osszejonnek vagy lennenek barataim nem csinalnam. Akit erdekel hogy milyen szinten csinalom, irjon ram es kuldok kepet..
2016. okt. 15. 18:47
1 2
 1/13 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2016. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
14
2016. okt. 15. 18:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ha utána valami történne köztünk, akkor is félő, hogy elkezdné magát vagdosni, pl. veszekedés vagy szakítás (közeli állapot) esetén.
2016. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Össze, csak sajna nagyon fiatal vagy :/
2016. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Segítek, küldj.
2016. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindig van valaki,aki tetszik de van egy osztalytarsam akit az egesz kozosseg utal, es aki nekem eppen tetszik, mindig rahajt es osszejon vele, mig en felos típus vagyok es nem merek odamenni a kiszemelthez vagy koszonni neki. Nagyon szarul esik hogy mindig rahajt mindenkire aki nekem tetszik... Annyira nem érzem a helyemet a vilagban. Nincsenek barataim ahogy mondtam,nincs senki akire tamaszkodhatnek es bízhatnek benne, magamra maradtam..
2016. okt. 15. 18:58
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem, hogy nem jönnék vele össze, de nem is foglalkoznék vele még baráti szinten sem. Én elítélem azokat akik olyan hülyeséget csinálnak mint vagdosás. Számomra ez nagy hülyeség. Nekem is van ezer gondom, de levezetem kemény sportban inkább.

Arról nem is beszélve, hogy később baromi ronda látvány a sok hegesedés, és ezzel csak azt mutatja az illető, hogy idegileg labilis, és bármikor zsarolhatja ezzel érzelmileg a másik felet.

2016. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tudom,tudom

De most mit csinaljak ha jol esik?

Egy ki****ott pszhiopata vagyok

Megértem hogy haragszol

Megértem tenyleg, csak annyira magamra maradtam..

De mondjuk mit vártam?

Kierdemeltem

2016. okt. 15. 19:14
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem haragszom rád, csak elítélem a butaságodat. Miért nem csinálod a hülyeséged helyett amit én? Sportolj. Hajtsd magad annyira, hogy teljesen kimerülj, és garantálom az is jól fog esni neked. Táncolj. Járj el táncórára, vagy balettozni. Járj el úszni vagy tollas labdázni, vagy bármilyen sportra. Lehet falmászás, vagy bármilyen önvédelmi sport legyen aikido vagy karate vagy judo.. Mindegy, mert bármilyen sporttal a végsőkig ki tudod magad hajtani.. Ja, és a sport mellett barátokat is szerezhetsz, és sokkal szimpibb ha azt tudják rólad, hogy jó vagy a sportban mint az, hogy szarrá vagdosod magad.

Te jelen pillanatban sajnáltatod magad, és ezért vagdosod magad. Gyenge vagy. Így soha nem leszel magabiztos ember, egész életed egy nagy kudarc lesz. A sport nagy önbizalmat fog adni.

Én tapasztalom

18/F

2016. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnék vele össze, mert nem tudnék abban a tudatban élni, hogyha esetleg megbántanám vagy nem működne a kapcsolat, akkor "miattam" újra elkezdené csinálni és esetleg nagyobb kárt is tenne magában.

Az meg eszedbe ne jusson, hogy még képet is küldözgetsz.

Pszichológiailag beteg emberrel mindig is körülményes már csak beszélgetni is, nem hogy párkapcsolatot kialakítani. Keress fel egy jó szakembert, mert te ilyen értelemben beteg vagy.

2016. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!