Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen lányok?

Figyelt kérdés

Lányok! 14 éves fiú vagyok és a hajamról szeretnék dönteni. Jelenleg a tarkóm negyedéig érő fekete hajam de mindig megnövesztem a tarkóm aljára, de azt a családom (azaz a fodrászom vágja le) azt akarja hogy rövid legyen mert az nekik nem tetszik ha hosszú. A válamtól 1-2 centire feljebb akarnám növeszteni mert kényelmetleül érzem rövid hajban. Viszont az iskolában amikor hosszabb és ilyen 1 - 2 hét múlva vágják le (vagyis a a tarkóm közepétől lejjebb 1 centire) mondják hogy jól megy az arcomhoz meg hogy jól áll mert fekete és hogy alapetően is. Én is valahogy így érzem, de a családom ezt szinte utálja. Én pedig mint már mondtam kényelmetlenül érzem magam a rövid hajamban. Tehát amit el kell képzelni hosszú hajjal ahogy ki akarok nézni: 14 éves srcác, fekete hajjal, 1 centire a vállától és jobbra söpörve, ezáltal az egyik szemem szabad, a másik szemet azt félig eltakarja a hajam. Kb ahol kezdődik az orrcsont odáig érne le. Ami nekem nem tetszik és rossz: 14 éves srác fekete hajú, tarkó negyedéig érő haj, a szemöldöktől másfél centire érő haj. Az utóbbit ki nem állhatom :(

Lányok nektek melyik jönne be rajtam?



2016. okt. 15. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nos ez a attól függ hogy milyen az arcod. Nagyban befolyásolja és mivel nincs rólad kép sem így nehéz megallapitani
2016. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt képzeld el hogy illik az arcomhoz a hosszú haj, sokan mondták, de képet nem küldök
2016. okt. 15. 21:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Röviden csak a családom mondja hogy jól áll, de másoktól nem
2016. okt. 15. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Igazából egyik sem rossz így elképzelve de ha küldenél privátba képet könnyebben tudnék rá válaszolni

16/l

2016. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hülyén fog hangzani de kiköpött ugyanolyan vagyok mint a walking dead 5. Évadból -Carl- a gyerek. Aki nem ismeri nézzen utána, mert ugyanolyan vagyok szinte csak nem szeplős
2016. okt. 15. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
A hosszú haj fiúkon bejön, de nehogy belelógjon a szemedbe, az nem annyira előnyös(szerintem)
2016. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mások véleménye. Legyen olyan a hajad ami jól áll. Nekem bejönnek a hosszabb hajúak
2016. okt. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok: Nem lehet megfelelni mindenkinek, de egyvalakinek mindig megtudsz felelni és az Önmagad vagy!


Pofán nyomnám az olyat, aki befolyásolni akarná az izlésemet főleg ha jól is áll...


Meg nem a szüleidnek kell, hogy tetszelegj, hanem pl a csajodnak (vagy csajozásnál), aki elfogad olyannak amilyen vagy.


23-N

2016. okt. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm
2016. okt. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!