Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehet a baja a barátomnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja a barátomnak?

Figyelt kérdés
Amíg egyutt vagyunk, minden oké, de este majdhogynem percre pontosan ír, mindig 15-20 percre, és csak annyit kérdez hogy vagy, mit csinálsz, és utáne megy aludni. ez mondjuk oké lenne, de egy hete most nem találkoztunk (otthon van, betegen) és semmi mást nem kérdez. ezt csak ugy 2 hete kezdte el csinálni, addig irkáltunk, akkor sem tobbet mert nem netfuggo, de kaptam smst vagy felhivott vagy valami, de most nem. mivel messze lakik nem tudok hozzá elmenni csak ugy, és busz is ritkán jár, így nem tudnék hogy hazajonni. ha irok neki valamit napkozben tudom hogy csak este nézi meg, de akkor is válaszolhatna rá, de o csak koszon, és megkérdezi hogy vagyok, mit csinálok... nemtudom, szerintetek ez normális? 8 hónapja vagyunk egyutt, 16/l
2016. okt. 16. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle az a legtisztább.

Írnám, hogy bejött a képbe egy másik csaj, de mi van ha mégsem? Ez csak az én tippem...

2016. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi a választ
2016. okt. 16. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!