Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy pasim van?

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz, ha azért félek egy kapcsolattól, mert félek, hogy mit szólnának a szüleim, hogy barátom van?

Mert igazából szeretnék egy barátot, mert kiszemeltem is van, de félek, hogy szüleim mit mondanának. Akkor most még "gyerek vagyok" hozzá? mert minden 14-15 évesnek van már barátja, nekem meg ha véletlenül rákérdeznek szüleim előtt az ismerőseik, hogy van-e barátom anyum rögtön ilyen "nem ajánlom neki" választ ad, most lehet, hogy csak viccből, vagy nem tudom, mert apum tök jófej, és kérdezgetni szokott ő is, hogy na van valakid? de mégis félek, és ezért nincs még kapcsolatom. mit tanácsoltok, ha esetleg mégis összejön, hogy mondjam el?


2016. okt. 16. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem gaz en is igy voltam ezzel nemreg. En nem mondtam el amig egyszer amikor taliztunk elhoztam a hazam ele es a szuleim nyitottak ajtot, meglátták. Aznap meg elmeseltem nekik
2016. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok, de mondjuk nem igazán szoktam járnni sehova, mert ugye nem a belvárosban lakom, szóval most így elmennék otthonról, és rögtön az lenne, hogy kihez megyek, stb. És a fiúnak is zavaró lenne szerintem, ha és úgymond titkolni akarnám, mert nem teszünk ki egy képet sem, vagy nem jön nálunk, mert mégiscsak jobb otthon, mint gy parkban ülni. érted.
2016. okt. 16. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Az mindenképpen jó hír hogy apud úgy tűnik pozitívan állna hozzá, szerintem először vele beszélj, és ő ha látja rajtad hogy jó hatással van rád úgymond a fiú akkor remlélhetőleg segít majd anyuddal is elfogadtatni :)
2016. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végülis noverem is neki mondta el először mindig, szóval igazad van. Köszi :)
2016. okt. 17. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!