Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon tetszek a lánynak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek a lánynak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány osztálytársam, aki tetszik. A padomra írta a nevemet - ötletem sincs, mi értelme lenne azon kívül, hogy ezzel utaljon a fent említett kérdésemre. Én ugyanakkor "elérhetetlennek" tartom/tartottam bizonyos okok miatt, emiatt nem akarok bepróbálkozni. Ezek mellett rendes velem, de nem keresi a társaságomat - lehet mert nem kap tőlem válaszjeleket? :D. Plusz egy gond, hogy egy haverom már régóta "szerelmes" belé, a lány viszont nem viszonozza ezt, de barátként/haverként tekint rá, suliban gyakran váltanak szót - ahogyan én látom. De ettől még nem tudhatom, hogy milyen valódi kapcsolatuk van.

Amit még érdemes tudni, hogy 1-2 éve többször is "próbálkoztam" interneten keresztül beszélgetni a lánnyal, de kb el sem indult, mert nagyon röviden válaszolt + nem érdeklődött. Viszont mára sokat változtam külsőleg és belsőleg is, így már merem feltételezni, hogy tetszek neki. De ki tudja? Lehet, hogy mindent csak félreértelmezek és hidegen hagyom :D


Még nem volt barátnőm és tudom, nagyon furán hat kérdés, és ezekre a választ leginkább én tudnám megválaszolni, de a leírtak alapján szeretném kikérni a ti véleményeteket, mert még nem vagyok tapasztalt és semmiképp nem akarok pofára esni(suliban nézhetnénk egymást érettségiig + egy "városban" is élünk), de ha úgy alakul akkor a későbbiekben szívesen összejönnék vele. :)


Köszönettel: 16/F



2016. okt. 18. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj meg vele először,most hogy így "változtál" interneten keresztül beszélni,és nézd meg a válaszait,hogy ugyan olyan-e mint régen mikor még "más" voltál.:)

Ha olyan,akkor valószínű,hogy nem érdekled.

Ha nem,akkor lehet esély:)

2016. okt. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszönöm! :)
2016. okt. 26. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivesen:)
2016. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!