Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem értem a barátnőm. Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátnőm. Miért csinálja ezt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Átlagosan kéthetente szoktam eljárni hozzájuk, szülei szerencsére szimpatikusnak találnak. Öt hónap mögöttünk, úgy gondoltam, meghívom magunkhoz, bemutatni szülőknek. Viszont ő nem akar eljönni. Alapból elég nehéz vele találkozót megbeszélni, mindig van neki valami akkor pedig nem egy elfoglalt életű. De azért valahogy találkozgatunk. De most nem akar belemenni. Pedig nem is beszéltünk meg pontos dátumot, szimplán az ötlet nem tetszik neki. Azt mondja azért, mert nem akar gondot okozni nekünk. Hiába mondom, hogy nem okoz, ő akkor se. Miért csinálja ezt? Miért nem hiszi el, hogy nem okoz gondot? Csak szerintem más a baj, és ezt csak kifogásként mondja?

2016. okt. 22. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
ha majdnem félévesek vagytok, akkor kérdezd meg a valódi okát. De nem értem, ha te mész hozzá az miért nem baj :D
2016. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valami más lehet a háttérben. Kérdezd meg tőle.
2016. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oha..hat ez nem egyszeru..biztos van valami mas oka is, esetleg fel a bemutatastol?😅Egyelore sztem hanyagold ezt a temat..idovel hozzd fel valami apro meglepetessel egybekotve, tuti h ugrik majd ra😉
2016. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!