Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm ezért akar szakitan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ezért akar szakitani velem?

Figyelt kérdés
Elég kritizálós vagyok és már azt is furcsállom hogy halloween-t megtartja es kifesti magát (16L) meg a barátnőjét is ki pingálja eddig oké nincs beleszólásom. De. Igy kifestve akarnak bemenni a tescoba ahol valjuk be eléggé sok ember megfordul, es azon sértődött be, hogy nem akarok velük menni meg hogy en se öltözök be(18F). Es ba jól értettem az utállak szo is elhagyta a száját, megjegyzem 6eve együtt vagyunk (gyerekkori szerelem).
2016. okt. 29. 13:43
 1/6 anonim válasza:
Nem fog szakítani veled, 6 éves kapcsolat elég komoly. Te már kinőtted ezeket a hülyeségeket. Egy idő után ő is megunja majd. :D
2016. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyit nem teszel meg a barátnődért?:o
2016. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló én mindig is kihúztam magam az ilyen festésekből meg hasonlókból
2016. okt. 29. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

" Ennyit nem teszel meg a barátnődért?:o"


Ő meg annyit nem tesz meg, hogy elfogadja, hogy a kérdező nem akar hülyét csinálni magából?

2016. okt. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán úgy érzi hogy lenézed azért mert ő kifesti magát, mert neki ez vicces és jó szórakozás és te ezt kategórikusan el si utasítod. Másrészről pedig talán azt gondolja hogy te szégyelled őt a nyilvánosság előtt Haloweenes jelmezben, nem?
2016. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak egyedül én akadtam fent azon, hogy 16 a lány és 6 éve egyutt vagytok????! Aztak*urvaeget, 10 éves kis pisisként pasizott? Te meg 12 évesen barátnőztél?? Hova jut ez a világ..
2016. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!