Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez a csaj, hogy lehet ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj, hogy lehet ennyire "pasizós"?

Figyelt kérdés

Na szóval.

16 éves vagyok,az illető szintúgy.Magassarkúban jön,minden szünetben vasalja a haját,fiúk körül sündörög.

Természetesen vannak csatlósai(2 csaj).

Ma beszólt nekem az egész osztály előtt,de én úgy visszavágtam neki,hogy még szerintem levegőt sem vett. Az egész fiúsefeg"húúú"-zott,én meg tökre büszke voltam magamra.

A csajszi után minden fiú néz,de legalább mára kiharcoltam magamnak a osztálytársaim(fiúk)figyelmét!

A kérdés:milyennek találjátok ezt a lányt?



2016. nov. 7. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
a csajról nem sok mindent írtál, így róla nem akarok "gondolni" semmit, ennyiből nem éri meg véleményt alkotni. Viszont a te stílusod jobban körvonalazódik: a kérdés kifejtés, és az első kommentelőnek adott válaszod alapján túl hamar ítélkezel, hajlamos vagy te is kissé fennhordani az orrodat. De majd még formálódik a személyiséged, szóval nincs para.
2016. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%
16 évesen csak önbizalmat gyűjt.
2016. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Minden osztalyban vannak ilyenek sajnos. Nalunk is van,aki magassarkuban botladozik allandoan,cicanadragot hord minusz 10 fokban is,kis kivagott atletakkal. (Pedig elvileg nagyon "elit" suliba jarunk.) Foglalkozz a sajat eleteddel,nem eri meg ilyeneken idegeskedni.
2016. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
#10-es vagyok az az akart lenni, hogy most se sokkal több
2016. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az osztály királynőjének hiszi magát. Belevaló, aki nem rejtegeti szépségét. Mindenben a legjobb akar lenni. Hát had legyen
2016. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!