Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdadsaddsadasd kérdése:

Van még remény?

Figyelt kérdés
Most lett vége egy három éves kapcsolatomnak, én 22 éves vagyok a 'barátnőm' 19. Három év után egyszer csak azzal áll elő hogy már nem szeret és szakítani akar semmmi előjel nélkül. Minden szép volt minden jó volt és egyszer csak ez történt. Szerintetek van még remény? én nagyon szeretem és nem akarom el veszíteni :( azt mondja szeret velem beszélni és velem lenni meg hiányzik neki hogy beszéljünk és ez ne tudom mit jelent. De nem akarja újra meg próbálni , szerinte nem tudna újra szeretni. Arra hivatkozik, hogy még fiatal és akar majd más pasit is.... nem birok bele törődni :(

2016. nov. 11. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
előfordulhat hogy így érez lehet csak megunt téged ezt most biztos rossz hallani de sajnos nagyon is benne van a pakliban...megpróbálhatod visszaszerezni de ha nem érezte jól magát melletted akkor nem fog esélyt adni erről nem feltétlenül te tehetsz ez egy szerencsétlen helyzet
2016. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de jól érezte magát és még mai napig szakítás után is , csak egy derűlt égből villámcsapásként jött ez az egész..
2016. nov. 11. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet esély. Csak kalandot keres, de téged szerethet igíziből. Ha szereted küzdj érte, győzd meg hogy ha ő is szeret beszélni veled és hiányzik ez neki akkor ő is szeret.
2016. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Három hete küzdök , most két napig minden szép és jó volt , reményt adott máshogy viselkedett és most megint minden szar lett ma, de mondja is hogy szeret velem beszélni mai napig is meg hiányzik neki hogy nem beszélünk de szerinte csak megszokás miatt, és nem tudom hogy igy van-e vagy sem
2016. nov. 11. 17:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek a nők főleg fiatalon. A te esetedben is ez történt hogy próbal helyezkedni jó veled de azért szeretne mással is kipróbálni dolgokat ami mondjuk a ti kapcsolatotokban nincs nagy utazások anyagi előnyök és stb. Nem szeretnè még lekötni magát csak egyszerűen önzésből tovább és tovább lép cserébe mindent megad a másik félnek hogy megmaradjon mellette.. sajnos ez ilyen és neked viszont egy nagy törés ami sokszor feldolgozhatatlan.
2016. nov. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hatalmas törés az életembe :( lehetséges hogy rájön a hibájára és meg bánja? vagy soha többé nem lesz már közös jövőnk ?:(
2016. nov. 12. 12:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később rájön, melletted volt boldog.
2016. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!