Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Mennyivel vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyivel vagytok magasabb a barátnotöktol?

Figyelt kérdés

Illetve ugy körülbelül mennyivel legyen magasabb egy pasi a lányhoz képest? (tudom hogy a szerelemben nem számít a magasság stb.) De szerintem egy fiú akkor is legyen magasabb a lánynál még ha nem is sokkal!

Valamint ugy körülbelül kinézetre milyen ha a lány alacsonyabb 10-20-30 centivel?(vagyis hogy egy fejjel alacsonyabb, a válláig ér stb.)



2016. nov. 20. 09:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10 a kinézetre egyáltalán nem ugy gondoltam ahogy azt te értelmezted, ha nem ugy hogy ha egy más mellé állnak azok akik pl.:15 centi magasság különbség van közöttük azok meddig érnek a másikhoz (mert ha nekem azt mondja valaki hogy 10 centivel alacsonyabb vagy magasabb a másiknál akkor èn azt valahogy nem tudom elképzelni), amit le is írtam a kérdésben.!!

Elnézèst ha érthetetlenün vagy félre érthetoen fogalmaztam!! De eddig senkinek sem volt ezzel "baja"!!

2016. nov. 20. 13:53
 12/15 Emberek ***** válasza:
34%

Én 190 centi vagyok, a barátnőm kb 170, szóval egy jó 20 centi van köztünk.

19/f 16/l

És nem ne gyertek nekem itt a fiatal még hozzám, meg pedofil vagyok, és egyebekkel. Magánügy, hogy ki hány éves ;)

2016. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én 195, ő 155.... szóval 40 cm különbség :D
2016. nov. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem barátom olyan 15 centivel magasabb nálam, én 160 körül vagyok. 15l
2016. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mínusz egy centivel :) Amikor már jártunk, egyszer gondoltuk, megmérjük, ki mekkora, és akkor derült ki - ez egy kedves régi emlék. Jó ez így.
2018. okt. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!