Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volt barátomnak már van más,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátomnak már van más, kicsit zavar. Többi lent? 19/L

Figyelt kérdés

2 évig voltunk együtt, neki már van más.

Másfél hónapja vagyunk külön.

Igazából nem nagyon hatotta meg se őt, se engem, hogy véget ért. Elmúlt már a szerelem.

De mégis zavar egy kicsit, hogy neki már van más..

Én pedig nem akarok senkivel se kavarni,se összejönni..

És nem azért,mert őt szeretem még. Csak egyszerűen nem.

És ez zavar valamiért



2016. nov. 21. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

2 eves kapcsit 1 honap alatt elfelejteni nem is tudod. A pasidnak ment ezek szerint, de neked kell meg egy kis ido :/

Menj erez jol magad a barataiddal es egy ido utan mar egy uj pasihoz is megfog jonni a kedved.

2016. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Berserker88 ***** válasza:
5 évig voltam együtt a barátnőmmel. Már körülbelül 4-5 éve, hogy nem vagyok vele. Ugyan így voltam vele, egy-két évig. De kihevertem, de nem a kiheverés szót használnám. Egyszerűen a hiánya gyűlöletté alakult át bennem. Természetesen mai napig vannak hülye gondolataim, de amondó vagyok, hogy ha valaki sokáig van együtt egy másik emberrel, soha nem fogja tudni elfelejteni örökké. :)
2016. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Gyere át hozzám, megnézzük az éjszakai horrorfilmet, majd eldöntjük, hogyan akarsz felejteni: sörrel vagy unicummal... vagy épp mind a kettővel :D



Félre ne értsd, de ezen tedd túl magad...!

2017. jan. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!