Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti akkor is osszejonnetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akkor is osszejonnetek valakivel ha nem néz ki olyan jól, de ti szeretitek?

Figyelt kérdés
Mindenkinek a véleményére kiváncsi vagyok. Mert vannak olyanok akik azert nem jönnek össze valakivel, mert félnek hogy kinevetik a másik kinézete miatt, vagy mert nem olyan népszerű....

2016. nov. 21. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
En igen... Nem érdekelne ha szeretem akkor mind1... Most is bejön egy fiu nem 10/10-es es nem annyira helyes de imadom.. Van benne valami vonzó.. Valami plussz.. 😍
2016. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Természetesen!

Sőt, csak olyannal jönnék össze, akit szeretek.

Az meg, hogy más mit gondol, nem érdekel. Aki annyira primitív, hogy ilyenért kinevet, annak eleve nem érdemes a véleményére adni. Másrészt meg én tudom, hogy kit szeretek, nehogy már más ízlése alapján döntsem el, hogy kivel jövök össze. :D

Meg aztán ha összejövök valakivel, aki mások szemében menő, azzal én mit nyerek? Attól jobban fogom szeretni őt?

Hát nem.

2016. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze!
2016. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván egy olyan lánnyal nem jönnék össze aki ápolatlan és árad a külsejéről a "nem érdekel, hogy nézek ki". De alapvetően ezek a p.i.c.s.á.k nem tudnak érdekelni. Igaz, hogy elég sok ismerősöm van a városban, de letojnám ha nem egy 10/10-es lánnyal látnának.

Nekem a belső tulajdonságok sokkal fontosabbak, de 10/6 alá (ez is a legeslegalja) nem adnék, akármilyen aranyos a lány. Nyilván én se vagyok tökéletes, de azért bizonyos elvárásaim vannak. Szerintem mindenki megérti, aki nem az gondoljon bele, hogy nála hol a mérce és hamar dűlőre fog jutni.

15F

2016. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam sose a külső számított. Ennek ellenére most leltem meg eddigi életem leghelyesebb nőjét. És egyáltalán nem figyeltem fel az igazi szépségére egészen odáig, amíg meg nem ismertem, és meg nem kedveltem a személyiségét.


Fasság ez a külső megfog belső megtart klisé. Nálam ez inkább fordítva van, ha így le lehet egyszerűsíteni.

2016. nov. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleszeretek valakibe az úgyis bejön kívülröl-belülröl, másképp nem lehetne beleszeretni, onnantól kezdve meg ha másnak nem jön be annak csak örülni tudok, mert legalább nem hajtanak rá:'D
2016. nov. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!