Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van ez? Mitől?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mitől?

Figyelt kérdés

Régen (3-4 hónapja) amikor filmbe láttam azt amikor csókolóznak hidegen hagyott, azt mondtam hogy megint egy csók okè... De most meg valahogy megérint vagy nemtudom, elszomorodom... Olyan rossz ez az érzés valahogy, pedig még soha nem volt barátnőm, nem is csókoltam meg mèg senkit, de valahogy mintha olyan érzés lenne hogy akarok valakit..

Amúgy ezen kívül 4 éve szerelmes vagyok (tudom hogy az vagyok) egy lànyba ak làtszólag nem viszonozza..

Miért lehet ez

13/F és ne csesszetek hogy fiatal vagyok



2016. nov. 21. 23:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Serdűlni kezdték, ez vele jár. Próbálkozzon beva lánynál.
2016. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!