Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Veletek is volt ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

hétfőn tök jól elvoltunk , csókolóztunk meg minden de aztán kedden reggel nem szól hozzám , helyette a telefonját nyomkodta és zenét hallgatott. Mikor a vállra tettem a fejem elkezdte vonogatni a vállát h levegyem onnan a fejem. Beérkezett a vonatunk és mentem utána , megpróbált csúnyán nézni rám de az nem megy neki. Mondtam is neki h ezzel a csúnya nézéssel ne próbálkozzon mert nem megy neki :v mentem utána akkor enyhén meglökött a kezével és mondta h keressek másik vagont. Egész héten elkerültük egymást és a profképemnél be állította a hangulatjelet ott h "dühítő". Holott semmit sem csináltam nála és nem bosszantottam fel meg ilyenek. Helyette végre szakított velem végre , azt vártam mióta h kidobjon mert eléggé hisztis meg elkényeztetett gyerek. Egyik haverom ezt mondta rá: "olyan magasan hordja fenn az orrát h beesik az eső"


Ui: nem is bánom h kidobott és egyáltalán nem sírok utána. Inkább örülök a hirtelen jött szabadságomnak :v



2016. dec. 2. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ez a beszéd!!! :) ne is sírj egy fiú után! Tényleg örülj, és másor ne egy elkényeztetett mindenenmegsértődő hülyegyerekbe szeress bele :D (jó tudom h nem az agyad választ és nem tudod befojásolni) és ne foglalkozz vele, ne hibáztasd magad! Ő döntött így!!! ;)
2016. dec. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azon megsértődött egy hétre h elmentem tök véletlen tatabánya felé vonattal. Kezdjük ott h nemvolt ŕajtam szemüveg és nemlátok nagyon messzire élese. Viszont nagyon durván elvan kényeztetve , pesten belül is ingyen meg a vasúton is ingyen utazik és egyszer kijelenti h a 700ft-s gyorsvonati pótegyet drágának találja. Azon húzta fel magát mikor mondtam neki h bárcsak elvennék a kártyáit mire sértődötten elvonult , mondtam is neki h vicceltem (pedig komolyan gondoltam). És a legszebb az egészben h öt percre lakik tőlem. Eskü a kövi csajt sajnálom aki a barinője lesz xD
2016. dec. 2. 23:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem a sorból h mondta h úgy viselkedek mint egý 2éves , holott ő sértődik meg állandóan és DIREKT sajnáltatja magát. Úgy értve h mikor voltam Angliába mondta h oda sose fog kijutni , pedig ő fél európában járt vonattal és mindig megy valahova külföldre. Az osztályával meg Bécsbe meg Pozsonyba. És még ő panaszkodik rám h hisztis vagyok (pedig nem)
2016. dec. 2. 23:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!