Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány?

Figyelt kérdés

17-20 éves korosztálytól kérdezném , hogy létezik-e olyan lány aki:


- Jól néz ki ( vékony , szép arc , ad a külső megjelenésére )


- Komoly kapcsolatot keres és nem futó kalandokat


- Szeret elegánsan öltözködni , és nem a mai SWAG YOLO divatot követi


- Komoly tervei , céljai vannak a jövőre nézve ( Suli , párkapcsolat , munka stb.. )


- Normális , tájékozott és nem a telefonban és facebookban merül ki a tudása


- Sportol , odafigyel az étkezésére .



Szóval érdekelne ,hogy az adott korosztályban létezik ilyen lány , vagy esélytelen ilyen barátnőt találni ?


Sok ismerősöm mondja ,hogy sajnos ilyen nem létezik, inkább a 25-30 éves korosztályra jellemző és inkább ott kellene barátnőt keresnem , de nem szeretnék nálam idősebb nővel egyenlőre kapcsolatot kezdeni.


20/F



2016. dec. 3. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Hmmm...most végigolvasva, szerintem rám igaz az összes:) Nem dicsekvésből mondom, és van barátom, szóval csak válaszoltam, hogy legyen valaki:D

17/L

2016. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
79%
Én is ilyen vagyok kb, szóval ne keseredj el, vannak ilyen emberek:) 19/L
2016. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, ha nem nézzük a korosztályt 😄

Egy csomó ilyen lányt ismerek, kitartás biztos találsz egy ilyen lányt:)

2016. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Hidd el, léteznek :):):) Csak az a baj, hogy elvonják róluk a figyelmet a r'bancok... és nehéz őket megtalálni, de ott lapulnak csendben, és hasonló fiúkra várnak :)

Üdv: egy, a fenti leírásnak megfelelő 16 éves lány

2016. dec. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
69%

Dehogynem léteznek, csak otthon maradnak és azon gondolkoznak mi nem jó bennük, hogy még mindig szinglik...

17l

2016. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem oltozok elegansan,azonban divatosan sem. Iskolaba inkabb egyszeruen,ha pedig megyek valahova,akkor mindig van rajtam valami kicsit kulonlegesebb,atlagtol eltero darab.

Egyebkent illik ram a leiras,de mivel 181 cm vagyok,es kockasabb a hasam,mint a fiuk tobbsegenek,nem vagyok tul nepszeru.:D

2016. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , ezek után meggnyugodtam :)
2016. dec. 4. 20:13
 8/8 anonim válasza:
Jelentkeznék, de már kicsúsztam 1 évvel a korhatárból :)
2016. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!