Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csajozik ennyire* a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csajozik ennyire* a volt pasim, ha nem is kell neki senki?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottunk, és azóta ragadnak rá a csajok de szó szerint irreálisan sok (ezt most nem féltékenységből írom). Igaz soha nem kellett félteni attól hogy nem lenne csaja lassan már mindenkivel a városban együtt volt, vagy valami-.-.


Tegnap is kettő lánnyal láttam egyszere, hogy puszilgatják meg ölelgetik, de egyiktől sem akar semmit ...tényleg semmit. Sokszor hallom róla, hogy valamelyik csajt csak arra "használja" hogy egyszer-kétszer lecumizza aztán dobja is.


Én ismerem őt, és azt látom rajta hogy nagyon-nagyon magányos, és nem ez a "kis király" mint aminek mutatja magát csak azt nem értem mi értelme van annak amit csinál. Néha amikor meglát azonnal oda jön hozzám hülyéskedni megdícsér, hogy szép vagyok ilyesmi ezt is minek csinálja, de tényleg....

Valaki megtudná mondani? 19l a pasi 23.



2016. dec. 10. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Valahogy le kell vezetni a kínt. Ha magányos az ember akkor mindent megtesz hogy valamivel fen tartsa ez ellen az illuziót. A szex jó erre ... Vagy is amit csinál.
2016. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy te miért foglalkozol még mindig vele...
2016. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!