Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Mindenre gondoltam már, mégsem tudom minek örülne mint karácsonyi ajándék... valami különlegeset de egyben hasznosat szeretnék neki adni, amiről egyből eszébe jutok, ami nem olyan hétköznapi snassz valami, hanem ami úgy megmarad neki emléknek mindig. Nem tudom mennyire jó ötlet pl. ezek a páros dolgok vagy valami egyedi póló / pulcsi.


Valaki valami ötlet?



2016. dec. 13. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :$ :D
2016. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne egy apróságnak is, ha csak magamból indulok ki akkor, ha tényleg szeretetből kapom bőven elég egy pici szeret egy Maserati Grandturismo-val is...nem próbléma ha csak az egyel kisebb motorral van.
2016. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

16/L és 21/F :D

Miért? :D

2016. dec. 13. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak úgy kérdeztem :$ :D

vegyél egy fehér nagy bögrét és fekete alkoholos filctollal rajzolj rá egy bajuszt :D

2016. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vagy karácsonyfát díszekkel vagy ilyen karácsonyos dolgot:D
2016. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kor már csak azért is számít, mert mást ajándékozunk egy 15 éves fiúnak, egy 35-nek és így tovább... ;)
2016. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!