Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Látott egy másik csajjal csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látott egy másik csajjal csak azért keres?

Figyelt kérdés

Volt egy lány 2 hétig voltunk együtt, én jobban megkedveltem mint ő engem szerintem és hát a végén szakítottunk. Csak leszopott amúgy meg ilyesmi semmi komolyabb nem volt sajnos...utoljára mondtam neki,hogy lehet kicsit jobban megkéne beszélni a dolgokat, és megpróbált féltékennyé tenni (utána elküldött). Ma pedig az új "csajommal", de igazából vele is csak kavarok szerintem meglátott, amikor adtam neki egy puszit.



Hirtelen rámírt egyből, de tudom hogy nem szeret szóval nem tudom ez neki miért jó (egyébként ezt a másik csajt sem szeretem). Szóval igazából csak totál kivagyok már tőlük idegileg, mégis miért csinálja ezT? 19 éves a csaj...


2016. dec. 19. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

2 hét után lecuppantott? Nah gratulálok...


Ha nem szeretted, és ő sem szeretett, akkor mi értelme vol? És minek kavarsz egy csajjal akit nem is szeretsz? Veled van a baj barátom... Nem velük.

2016. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy a lany nem szeretett??

Ha nem szeretett volna akkor nem cumizott volna le es nem tettr volna meg azert hogy te jol erezd magad..hany eves vagy?

2016. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*tette
2016. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amugy velem is kb ez volt csak +- par dolog
2016. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem már fogalmam sincs semmiről...amúgy 24.
2016. dec. 19. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan érzett irántad valamit és mikor meglátott a másik lánnyal féltékeny lett.
2016. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!