Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom nem velem akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem velem akar szilveszterezni, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, mindketten 19 évesek vagyunk. Ő karácsony előtt egy hétig edzőtáborban volt a haverjaival. Előtte is nagyon keveset láttuk egymást és a héten se fogjuk sokat. Bejelentette hogy ő a haverjaival szilveszterezik (akikkel együtt volt egy hétig) hármasban lesznek, iszogatnak egyiküknél.

Én közben azt terveztem, mivel alig láttuk egymást hogy itthon leszünk kettesben és romantikázunk, ő ennek ellenére a haverjaival szeretne lenni...

Egyébként régebben is volt hogy a haverjait választotta helyettem


Azt mondtam neki, hogy szakítok vele...pedig nagyon szeretem.

Jól tettem?


2016. dec. 26. 09:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

1. otthon romantikázni szilveszterkor még 40 évesen is elég béna megoldás

2. a barátod egy tulok, és egy óvodás érzelmi szintjén van, tehát a szakítás talán nem rossz ötlet, kereshetnél például egy férfit

3. viszont piti ügyek miatt szakítással fenyegetőzni szintén óvodás dolog, mert addig jár a korsó a kútra... szóval végülis megérdemlitek egymást.

4. tanuljatok meg kommunikálni egymással, úgy tűnik 3 év nem volt rá elég. Ez hasznos skill, akkor is jól fog jönni, ha nemsoká szakítasz vele, és egy működőképes párkapcsolatba csöppensz.

2016. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
szerintem menő dolog bármilyen korban kettesben lenni otthon csak ne mindig romantikazni :D nyilván az is kell de szilveszterkor hulyulni szoktak az emberek :D
2016. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

3 éve?😓

És ez azóta megy?

Inkább a haverokkal egy sör mint veled egy süti?

...

2016. dec. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem..ez csak az utóbbi időben lett így.

Régen én voltam neki az első.

2016. dec. 26. 10:26
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezted h csatlakozhatsz-e?
2016. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted hogy ezt mondtad. Úgyis ez lesz a vége. Mit reagált?
2016. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát így konkrétan nem kérdeztem rá, de ő sem ajánlotta fel igazából, és nem is ismerem a barátait...tudom ez is milyen.

Folyton azt kérdezgeti hogy komolyan ilyen miatt szakítok vele, meg hogy ő szeret. Nem tudom...

2016. dec. 26. 11:37
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, veled szeretne lenni Szilveszterkor az biztos
2016. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá, hogy nem csatlakozhatsz-e hozzájuk!
2016. dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem képmutató kamu gyerek. Nem veled akar lenni.

Tele van ilyenekkel a világ!!

2016. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!