Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kellemetlen. Változhat ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen. Változhat ez még? (Kisregényveszély! :D)

Figyelt kérdés

Szóval.

A sztori a következő:

Megismertem egy fiút, akivel jól elbeszélgettünk.

5 nap facebook-os és másfél óra telefonos beszélgetés után találkoztunk.

Élőben tényleg szimpi volt (neten egy picit egyoldalú volt a dolog, sőt, olyan szinten nem érdekelt ő, hogy majdnem frienzone-oltuk egymást.:D)

Úgy tűnt, ő is kedvel engem, sőt, tetszek neki.

Két nap kihagyás. Elég sok fb-s beszélgetés.

Újabb tali.

Ekkortájt kezdte egy probléma durván felütni a fejét: nincs téma. Vagyis inkább írásban nincs. Élőben mindketten elég sokat tudunk dumálni, habár én néha ilyen "szótlanná" válok és akkor max. nevetek, ha mond valamit, persze kérdésre normális, vagy akár kifejtős választ adok.

Azonban így a netes beszélgetés kezdett elhalni.

Na mindegy, egyikőnk sincs túlzottan oda a közösségi oldalakért, szóval inkább többet próbáltunk találkozni.

2016 utolsó napja: összejöttünk. Vagy valami olyasmi.

Azóta kétszer találkoztunk, vagyis úgy értem, 31-e után. Tegnap és ma. 2017 első napjaiban rettenetesen hiányzott, főleg, hogy írni sem igazán volt ideje (tanulás meg ilyenek).

De ami nagyon zavar, az az, hogy mindenbe beleköt: a beszédembe (van egy-két olyan szó/kifejezés, amit sokszor használok, nem káromkodás!), a frizurámba ("oké, a te hajad még nem is gáz, csak ennél rövidebb ne legyen mert elhagylak:D" ez szerintem valami poén-szerűség akart lenni, mondjuk nem tudom...én ezen kicsit sem nevettem...egyébként épp azt ecsetelte, hogy milyen hülyén néz már ki, amikor egy nőnek rövid haja van), abba, hogy vastagabb a lábam, mint neki (?! Ok, ez tényleg...hát öm, furcsán nézhet ki külsős szemmel, de úgy kiröhögött, hogy majdnem otthagytam...ja, sajnos csak majdnem), idézem: "sokáig együtt lehetünk, csak legyél merészebb" (a "merészebb" alatt annyit értsetek, hogy nem mertem kimondani neki azt az átkozott "szeretlek" szót:D), egyszerűen mindenbe beleköt -még abba is, ha lila nadrágot veszek fel fekete helyett.:D

Idegesítő. A helyesírása rémes, legalábbis az enyémhez képest, pedig azért én sem vagyok egy nyelvtannáci.:D 3 tantárgyból bukik, 2.3-as átlaga van, de nem buta, csak szorgalma nincs. Ha egy picit összekapná magát, simán lehetne négyes körül is, akárcsak én (és fel is ajánlottam neki, hogy ha bármit nem ért, szóljon és segítek, habáár nem ugyanabba a suliba járunk...).

Azt mondta, még nem volt barátnője, nos, ezen meglepődtem, mert amúgy egyáltalán nem csúnya, sőt, átlag teteje és azon kívül, hogy időnként vannak ilyen "túl őszinte", bunkó mondatai ÉÉS nem akar felvállalni engem a szülei és az osztálytársai előtt (nem azzal van bajom, hogy nem mesél nekik rólam, hanem, hogy konkrétan attól fél, hogy meglátnak minket az utcán együtt (?)), lottón nyerni sem lehetne nála jobbat. Legalábbis nekem ez a véleményem így néhány hét után.

Mégis, miután vége egy-egy találkozásnak, utálom őt, vagy nem tudom, legszívesebben elküldeném a francba, aztán mire hazaérek, már megint mosolyogva jut eszembe.:(


Én sem tudom, pontosan mit is várok egy 4 napja tartó kapcsolattól, főleg ilyen fiatalon. Valószínűleg nincs is semmi értelme ennek. Elvégre nekem most felvételi (neki nincs...), arra kell koncentrálnom. Nem hiányzik egyetlen veszekedés sem most nekem (nem csak a tanulás miatt, úgy az egész (alighogy megkezdődött) életem már romokban van -halálesetek, itthon sem minden oké, önbizalomhiányos lettem pedig "egóhercegnő" (:D) voltam még néhány hónapja).


Szerintem szeretem őt, csak haragszom rá. De utóbbit nagyon.:D


Változhat ez még? Vagy jobb lenne hagyni, mielőtt méginkább megszeretjük egymást? Félek, hogy néhány hét és elegünk lesz egymásból pont központi előtt...hát, nem akarom elrontani az egész jövőmet egy srác miatt!:/



2017. jan. 4. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni,mennyire szereted őt,de gondolj magadra! Semmi joga sincs beleszólni abba,aki vagy. Ha nem fogad el téged,egy jó embert vesztett. Szerintem attól is félsz,hogy nem találsz nála jobbat a szemedbe, de inkább legyél egy magabiztos szingli,aki jól érzi magát a bőrében,lehet rövidebb haja,és vastagabb lábad,nem változtat rajtad. A te döntésed,mit veszel fel,de hagyd,hogy bárki is beleszóljon.

Biztosan nehéznek érzed kiszállni a kapcsolatból,de ha egy kívülállót megkérdeznél,szerintem ő is azt mondaná,inkább hanyagold. Lesz olyan,aki azért szeret,mert olyan vagy,amilyen. :)

2017. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A jóég sem tudja miért, de maradt a dolog.

És nem bántam meg!

Még nem szakítottunk, habár volt néhány kisebb-nagyobb veszekedésünk az elmúlt néhány hétben.

Említettem neki néhányszor ezt a mindent kritizálós dolgot és változott, sőt, kifejezetten biztat arra, hogy meséljek el neki bármit anélkül is, hogy kellemetlennek érezném a reakciója miatt majd.

És imádooom őt! A veszekedések ellenére is:) megértettem, hogy nem letagad, hanem van egy-két ember, akiről tudja, hogy durván pletykás, de például ha valamelyik haverjával futunk össze, nem bújik el az első bokor mögé.:D

Mondjuk, néha még most sem értem őt. Valószínűleg túl hamar jöttünk össze, de igazából bazi lassan haladunk a dolgokkal (még így a korunkhoz képest is), mert én továbbra sem vagyok "merészebb" (lol), ő meg továbbra sem nyaggat ezzel. Csak azt remélem, hogy megunni nem fogja.


Ja és a felvételit sem rontottam el...annyira. Habár akkoriban még minden happy-bb volt vele is, de lesz ez még jobb is:)

2017. febr. 11. 03:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!