Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire valós a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dávidka22 kérdése:

Szerintetek mennyire valós a szöveg, mennyire jelképezi a manapságot ez a zene? Soksok választ kérek

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 6. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem szólok bele, de ez nem hírdetésre való oldal, mivel ma tették ki a zenét, gondolom pár perce, így szerintem közöd van hozzá és csak megtekintést akasrz, sok sikert hozzá, de lefogják szedni a kérdésed :/
2017. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem,gondoltam jó a téma, és egyébként én is most találtam. De köszi az infót
2017. jan. 6. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne itt hirdess, hanem facebookon. Nem olyan drága, és a célcsoportod is eléred talán nem pedig olyanokat akik belépnek meg ki az oldaladra, te nem térnek többé vissza.
2017. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem nem érintett meg, holott abszolút mindenevő vagyok zeneileg.

Az ütem egy dolog, hogy az átlagot idéző kis olcsón felvett rephatást kelti, de szövegileg se nagyobb alkotás. Klisés témák ismételgetése, és mindezt ugyanolyan hétköznapi módon,amiből rengeteg van.

Bár tény, hogy jobb dolgot képvisel, mint egy átlag gyerek feje, de ez nem éppen kiemelkedő ahhoz, hogy lehessen belőle motivációt nyerni, beszélni róla.

Szerintem.

2017. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!