Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez a kérdés főleg a 18-20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés főleg a 18-20 éves lányoknak szól oké? (20F)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sokat töprengek mostanában azon, hogy miért nincs barátnőm és jajj de jó lenne ha lenne meg stb bla-bla önsajnáltatás értitek... aztán mindig oda jutok, hogy velem van a baj...


Nem úgy értem, hogy külsőleg lenne probléma de még csak arra sem célzok, hogy rossz ember volnék mert ezekről szó sincs.


Úgy értem, hogy önmagamnak nem tudok megfelelni és ezért mindig kihátrálok az ilyen lehetőségekből.


Tudom, hogy manapság minden lánynak vannak olyan igényei amihez pénz kell és ezt kár is lenne bárkinek is tagadnia. Már hónapok óta stagnálok anyagilag vagy még jobb kifejezés az ingázás, mert amikor van munkám akkor tudok előrehaladni, de ha nincs nyomorúságosan húzom ki a hónapot. Most is ha minden igaz lesz munkám és megint talpra fogok állni de ki tudja meddig és akkor ha bele is kezdenék egy kapcsolatba nem garantált, hogy azt az életszínvonalt garantálni tudnám minden hónapban, sajnos nem lehet egy helyben maradni, pláne ha csak egy sz@ros érettségije van az embernek... azzal kitörölhetem...


Tehát igen ez az ami főleg bosszant, de nem tudom van-e itt olyan aki tudja magáról, hogy nem igényli ezt az anyagiasságot?! Vagy van-e olyan 18-20 közötti ismerőse akire nem jellemző ez a már lassan divattá vált pénzéhesség?


Előre is köszönöm a válaszokat!

20F



2017. jan. 10. 04:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Háát, bár még pont nem vagyok benne a kategóriában, válaszolok:) (Idén leszek 18)

Az önmagunknak megfelelés elég fontos egy kapcsolatban. Mert hiszen, hogy akarsz a másik embernek tetszeni, ha még magadat sem fogadod el? Na ez az...sehogy. Meg gondolj bele: neked tetszene egy olyan lány, aki utálja önmagát? Jó, persze, sok ilyen van, de azok általában csak látszatból teszik, vagy azért valamennyire meg vannak magukkal elégedve. Pár ilyet ismerek:) (Asszem én is ilyen vagyok:D)

Azt is tudom, hogy manapság rengeteg lány is megy egyetemre. Egyszerűen az mutatja, hogy meg tud majd élni, talpra állni az életben.

Az igények, amikhez pénz kell pedig a normális emberi élet hozzávalói. Ha barátnőd lesz, el fogja várni, hogy elmenjetek valahova. Persze van rengeteg jó program amihez nem kell egy fitying se, vagy pedig ő is tud fizetni, de azt nem lehet örökké. Nem mehettek minden nap kirándulni, meg ilyesmik...

Amit meg magamról tudnék mondani, hogy én nem igénylem az anyagiasságot csak olyan szinten, hogy az ember el tudja tartani magát. Viszont, ha valakivel együtt leszel, akkor legalább tartsatok programot. Ezt lehet kevés pénzből is, szóval nem attól függ a barátnő!:)

Bocsi, eléggé katyvasz lett, amit írtam, de még nagyon reggel van...

17/L

2017. jan. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bár az előttem lévő csodálatoson leírta, de azért én is válaszolok.


Szerintem egy kapcsolat célja boldogság és a feltétel nélküli szeretet. Függetlenül anyagi okoktól, attól, hogy van-e kocsod stb. Nekem már az is elég lenne, ha kapnék egy tábla csokit vagy egy szál rózsát, de ott van a programos rész is. Persze ennek az lenne a lényege, hogy változatos legyen. De van egy csomó dolog ami nem kerül pénzbe, ilyen egy séta a parkban beszélgetéssel.


Remélem ezzel adtam valamennyi reményt :)

21/L

2017. jan. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hali.

elöszőr is sry ha nyersen fogalmazok néhány helyen az nem ellened van ezt kérlek ne vedd figyelembe. Lehet még viszonylag nem állsz készen egy komoly kapcsolatra, de várj pls ne kapd fel a vizet hanem hallgass tovább. Az első bizonyított dolog az az, hogy egy igaz szerelemben nem játszik szerepet sem a pénz, sem pedig az, hogy mennyire érzed magadat kapósnak, ha megtalálod vagy megtalál az igazi, úgyis te leszel neki a legjobbkinézetű fickó. Ugyanakkor szembe kell nézz végzettséged végeredményével. Nemcsak a lányokban, de a szülőkben is van amolyan aggodalom, hogyha a fiúhoz engedik a lányukat akkor az valóban stabil életkörülményeket lesz képes adni vagy kérdéses lesz? Mert hisz gondold végig logikusan. Tegyük fel neked szerencsésen befutott a szekered és van egy gyönyörű lányod. Vajon odaengednéd egy olyan fiúhoz akinek nincs megbízható referenciája illetve stabil megélése némi háttérrel? Nyilván meglenne az előítéleted.


Tanulni nem akarsz visszamenni esetleg ami valamilyen szakmában feljebb dobna és stabilabbá tenne?


....

Még egyszer mondom a tiszta szerelemben semmi más nem számít csakis az, hogy te milyen vagy belűl...nemszámít a pénz vagy ilyesmi, de felelőséggel is kell legyél a lány iránt, de hidd el ezzel kapcsolatban az érzéseid ösztönözni fognak.

2017. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Csak annyit tennék hozzá, hogy ez az önmagamnak való megfelelés hiánya nálam főleg akkor jön elő, akkor foglalkoztat amikor nincs munkám/pénzem és nem tudom, hogyan tovább hiszen valamiből meg kell élni ezt nem ragozom tovább. Alapjáraton amikor minden rendben megy az életemben, van munka, fizu és még valamennyit magamra is tudok költeni akkor semmi bajom nincs.


Lehet igaza volt annak aki azt írta, hogy egyszerűen nem állok készen rá. Ezt nem negatívnak érzem hanem inkább pozitív beismerésnek jelenleg. Csak amikor oda kerül a sor, hogy találkozok egy szép, kedves, aranyos lánnyal akkor mindig azt látom, hogy csili-vili cuccokban nem is olcsóbb márkás ruhákban jár meg autója van meg stb. Se én de a családomból senki nem engedheti meg magának azt, hogy autót vegyen és más szinte tini lányoknak meg van és ilyenkor szoktam kicsit kevesebbnek érezni magam, de ez is csak időszakosan, mintha férfiaknál is lenne ilyen ciklus de komolyan... na de értitek egy ilyen lánynál mit kezdjek?! megismer, tök jófej vagyok azt kb kiderül, hogy egy lúzer és már tiplizik is...


Még egyszer köszi a válaszokat!

2017. jan. 10. 10:07
 5/10 A kérdező kommentje:
És mindenkinek ment a zöld mancs!
2017. jan. 10. 10:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Ha azt állítod, hogy veled van a probléma, de közben nem tudsz megfelelni magadnak, de azért azt állítod, hogy nincs probléma a kinézeteddel, majd elkanyarodsz afelé, hogy a nőkkel van a baj, mert pénzéhesek és veled még sincs probléma. Akkor egy egoista fas* vagy.


Szerintem szállj le a magas lóról, mert az nem pálya, hogy hisztizel, minden hibádat a másik nemre kened és a pénzeddel próbálsz kompenzálni.

Valószínűleg azért látod a pénzéhes nőket, mert csak azokat veszed észre, a többi nőt, aki normális, magasról leszarod.

Ne haragudj a bunkó válaszért, de azért nehogy már nekem kelljen ismeretlenül bocsánatot kérnem a nő társaim töredékéért, akiket csak a magadfajták vesznek észre.


Én nem igénylem az anyagiasságot, ha kell valami, akkor megveszem magamnak. De azt azért rettenetesen unom, hogy minden kisfiú szidja a lányokat és fordítva..

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

Mondjuk én MÁR nem esek bele abba a korosztályba, amit fentebb írtál. :)

2017. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha becsületes munkaerő vagy aki tőrődik a jövőjével akkor vagy tanulsz vagy sem de előbb vagy utóbb megfogod találni azt az igazit. Csak türelmesnek kell legyél.:)

Ha nagyon furdal a lelkiismeret akkor csinálhatod azt, hogy egy másodállás mellett pl elmész egy okj-s képzésre...megteremtesz egy kifinomultabb szakmai tudást ami biztosabb, vagy járhatsz valami olyan hobbira, művelődésre ami színesebbé tesz. Azok alapján amiket leírsz valószínű, hogy pöppet szürkék a napjaid. Próbálj meg új lehetőségeket megragadni új társaságba menni és ismerkedj:)

3mas voltam amúgy.

Sok sikert!

2017. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6-osnak annyit, hogy van igazság abban amit írsz bár csak az a része, hogy tényleg az szűrhető le a szövegemből, hogy általánosítok de amúgy nem így gondolkodom, csak olyan hangulatban voltam, hogy nem tudtam szebben fogalmazni. Tisztelem a nőket csak sok köztük az olyan amilyennek leírtam korábban őket. Azt viszont nem tudom honnan vetted, hogy a pénzemmel kompenzálok hiszen hangsúlyoztam, hogy ide-oda csapódok a munkahelyeket illetően mert sehol nem jó, vagy kevés a fizetés vagy szemetek a munkatársak és egyik sem jó hosszútávon.


3-asnak:

igen már tervbe is volt, hogy elkezdek kitanulni egy szakmát de nem volt pénzem az OKJ-s képzésre. Tudom, hogy az első kettő ingyenes és ez is így volt feltüntetve aztán amikor oda jutottam, hogy jelentkezek mondták, hogy 100 ezer kezdésnek és utánna további 15 ezer havonta amivel nem lett volna már gondom mert azt támogatták volna úgy, hogy segítettek volna elhelyezni diákmunkára (mivel messze van és nem tudom a járást arrafelé).... A szakmát konkrétan nem írom le mert azzal kb már be is tudna 1-1 ember azonosítani... simán meg lehet belőle élni és külföldön is lehet tovább kamatoztatni és az már csak ráadás, hogy érdekel is... csak nem volt akkor 100 ezrem, hogy elkezdjem :S


Ennyi...

2017. jan. 10. 17:20
 9/10 anonim válasza:
Lányok 20 éves helyes sraccal ismerkedni?:))
2017. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nagy igazság, amit valaki írt, hogy a kérdező csak az olyan lányokat veszi észre, akiknek anyuci vagy apuci húszezresekkel törli ki a fenekét.


Tessék beülni egy buszmegállóba és ott várni a lányokat, nem a flancos plázákban, meg szórakozóhelyeken keresgélni, ahol egy este több tízezer forintba is kerülhet.

2017. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!