Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mivel bizonyítsam be hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel bizonyítsam be hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy lány egy gyönyörűszép okos aranyos lány akibe nagyon de nagyon szerelmes vagyok de az egyik barátjának irtam egy olyat amibe azt irtam hogy meg fogom csalni egy másik lányal de ez nem volt igaz mert csak poénból irtam meg amúgy se kedvelem azt a gyereket és ezzel a lányt nagyon megbántottam és nem tudom hogyan engeszteljem ki

Fontos tudni hogy nekem az a lány a mindenem nélküle meghalok segítsetek



2017. jan. 12. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyarázd el neki, hogy mi az a les.

Ezt nem kis erőfeszítés megtenni egy nő számára.

2017. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne mondj ilyent még poénbol sem
2017. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is fogok és a mostanit is megbántam már sokszor:(
2017. jan. 12. 23:18
 4/5 longlife ***** válasza:
Ezt jól el qrtad..Bszhatod.És még mielőtt felháborodva reagálnál engedj meg egy gondolatot önvizsgálatra.Ez a gyönyörű szép okos lány,le fog feküdni,egy fiúval,aki tételesen pont a barátod.Ez jut vissza a te füledbe..Csak azt tedd meg másokkal, ha veled tennék meg,nem sértődnél meg..Gondolkozz-írj,és nem fordítva.
2017. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki mi történt. Ha pár próbálkozás után nem érti, akkor lépj tovább. Fogadd el hogy ezt elbaltáztad. 18/f
2017. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!