Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez mennyire ciki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire ciki vagy nem ciki a téma magasság különbség? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik és úgy néz ki én is neki csak egy bökkenő hogy 172 cm magas én pedig 168 cm szerintetek ez mennyire lenne rossz manapság 19/f (légy szíves ne írjatok ilyeneket hogy ezt a szart miért írtad ki csak egy ingatag vagyok a helyzet miatt mert eddig minden barátnőm alacsonyabb volt nálam a válaszokat előre is köszönöm! :D)

2017. jan. 16. 15:09
 1/2 Cintia9516 válasza:
100%
Szia. Ne aggódj hogy ő magasabb én is jóval magasabb vagyok a férjemnél ő 169vagy170 én meg 179vagyok és nagyon boldogok vagyunk :) eleinte fura de könnyen hozzá lehet szokni :) az a lényeg hogy szeressétek és becsüljétek meg egymást a többi nem számít. Remélem tudtam segíteni. Sok boldogságot :)
2017. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyéni, 20 évesen nagyon zavart volna - mint a legtöbb ilyen koru lányt.


A párom 165, én 169, de nem izgat, remek férfi, vele tervezem a jövöm, és a szex valami isteni vele.

27n

2017. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!