Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom exe nagyon idegesít....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exe nagyon idegesít. Folyton mocskoskodik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nagyszájú,falusi nagyképű csaj,már régebb óta ismerem,de most hogy összejöttünk a barátommal nagyon gázul viselkedik. Folyton szologat be, mocskol mindenkinek,s ilyen gyerekes húzásai vannak,hogy leöntött sörrel,s megdobott hógolyóval. Eleinte még sajnáltam,mert tudtam hogy nehéz lehet neki,de mostmár kezd betelni a pohár. A barátom meg úgy érzem nem áll mellém. Mikor egy helyen vagyunk a csajjal, akkor vagy azt mondja hogy menjünk el,vagy lelép. Elhiszem hogy neki is kellemetlen,de igenis elvárnám hogy kiálljon mellettem,és állítsa le ő a csajt,mert tulajdonképpen én azért nem vagyok hibás hogy szakítottak,ők kéne lerendezzék. Persze a csaj amikor ott van a barátom egy szót se szól,csak mikor nincs ott. Hogy lehet leállítani?
2017. jan. 17. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismeros helyzet csak annyival masabb hogy nekem exem akkori baratnoje hordott el minden k...vanak majd kitalalta hogy o engem megtepett es hasonlok. Megjegyeznem hogy minden hajszallam epp volt akkor is es most is.:D na nem is ez a lenyeg, hanem az hogy barmilyen nehez probalj vele nem foglalkozni, mas nem tudsz es gondolom az o szintjere nem akarsz lesullyedni.:) az viszont tenyleg fura, hogy parod nem all ele es mondja el neki finoman hogy hagyjon teged beken (bar lehet ugyan ugy folytatna a csaj)

Kitartas egyszer ugy is megunja es beken hagy!:)

2017. jan. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tépd meg rendesen egyszer (csak a fejét, hogy meg ne sántuljon) De persze azt szem előtt tartva, hogy ne okozz súlyos testi sértést, mert annak büntetőjogi következményei lesznek. Nem tudom, nálatok nőknél ez hogy működik, de talán ebből értenie kéne :D
2017. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!