Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mikor mondjátok egy lányra, hogy "Nem menthetetlenül ronda"?

Figyelt kérdés
Kikre mondkátok? A kicsit csúnyákra? Az átlagosakra? Vagy a szépekre?
2017. jan. 20. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem épp a toppon van a csaj , de kilehet belle hozni jobbat is. Kócos a haja, elfojt a sminkje stb...

De arcra és alakra nem rossz

2017. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem mondok ilyet egy lányra, mert ez nem csak negatív jelző, de még botorság is valakit így nevezni. A szépség relatív és szubjektív, mindenkinek más tetszik, mindenkiben van valami szép és valami csúnya. Ráadásul nem szabad felszínesen itélkezni, a külső nem minden, sőt.
2017. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2: Igen, igen, relatív fogalom meg minden, de nem ez volt a kérdésem. Küöben sem kell ilyen álszentnek lenne, itt mindenki névtelenül írhat.
2017. jan. 20. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a g--ci rondákra, mint amilyen te vagy! remélem nem tűntem álszentesnek kedves kérdező! ui: az ilyenek miatt van annyi hányadékképű, mintte
2017. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem rám mondták, én szép vagyok :D
2017. jan. 20. 19:52
 6/6 anonim válasza:
85%
Kedves kérdező van ám egod!!! Csak te magadat látod szépnek vagy esetleg mások is alátámasztották??
2017. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!