Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért álmodok az exemmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok az exemmel?

Figyelt kérdés

Már több mint 10 hónapja szakítottunk 2,5 évig voltunk eggyütt. Neki van már más több mint fél éve, és nekem is van akit szeretek, de sokszor vele álmodok hogy visszajön.Vagy veszekszünk vagy megbocsájtok. Pedig nem is szoktam már rá gondolni.

Előre is köszönöm a válaszokat.


19/L



2017. jan. 23. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nyílván tudat alatt érzel még iránta valamit. De ha vele álmodsz akkor valahol még is gondolsz rá és lehet érzel is valamit csak nem nagyon. :)

17/f

2017. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Abszolút semmi jelentősége nincsen, és csak azért álmodsz vele többször, mert egyszer benne volt, majd emiatt gondolkoztál rajta, és megint csak belekerült. Majd egyre többet gondolkodsz rajta, és egyre többször lesz benne.


Semmi jelentősége nincsen, amint nem kerítesz neki nagy feneket, el fogod felejteni. Csak amikről nap közben agyalunk, az nagy valószínűséggel megjelenik álmunkban. 18/f

2017. jan. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Furcsa... én a 7zippemmel álmodok.. trololol
2017. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Az éjjel megint vele álmodtam, hogy visszajött, de nem volt túl jó állapotban sem kinézetileg, sem lelkileg. Erre a kaptam egy telefon hívást, hogy tényleg gondok vannak vele. Ebben az az érdekes, hogy már nem tartottam a kapcsolatot senkivel és az anyukája hívott.
2017. jan. 25. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!