Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 5 év? Mennyit számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év? Mennyit számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves fiú vagyok. Nem rég megismerkedtem egy 15 éves lánnyal. Nem tudtam a pontos korát, amíg konkrétan meg nem mondta. Gondoltam hogy fiatalabb, de 16-7-re tippeltem volna. Nagyon tetszik, randira szeretném hívni, szerintem én is tetszem neki. Viszont! Nem akarom hogy problémája legyen ebből, esetleg a szüleivel vagy a barátnőivel, nem is tudom, lehet hogy miattam rá néznének furcsán. Ezt nem szeretném, de sokat beszélgetünk és hát... már nagyon tetszik. Én tényleg nem megfektetni akarom, tudom hogy neki mit jelentene az első szex. Ti mit gondoltok erről? Lehet neki ebből problémája?



2017. jan. 25. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
szerintem belefér. ha tényleg nem kihasználni szeretnéd, hanem komolyak vele a szándékaid, akkor mindenképp rendben van szerintem. szülőknek sem hinném, hogy lenne ellene kifogása, ha rendesen tanulsz, vagy dolgozol, vannak céljaid és nem a napot lopod, vagy bandázol...
2017. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még sok. Egy ilyen párkapcsolat nem feltétlen tart sokáig.
2017. jan. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A lány nagyon jól tanul gimnazistaként.

Én egyetemre járok, gimiben azért komolytalan voltam a tanulással kapcsolatban, de mostmár igyekszem.

2017. jan. 25. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég normálisnak tűnsz,szóval nem hiszem,hogy gond lenne.
2017. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy jön ide a tanulás. Ebben a korban a nagy korkülönbséget semmilyen jól tanulás nem fogja elmosni.
2017. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia:) Szerintem próbáld meg! Nem veszthetsz rajta semmit. Nem régen én is azt gondoltam, sok lesz a korkülönbség a barátommal...de semmi gond nincs, ő kicsit "gyerekesebb", szóval teljesen jól kijüvünk, nem is észrevehető. Mindenki azt hitte, hogy egyidősek vagyunk:)

17/L (20/F)

2017. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolso, magadat ne vedd ide, egy év és egyetemista leszel, ez a lány meg most kezdte a gimit.


Kérdezö, szerintem inkább neked lesz ciki egy kislánnyal mutatkoznod (neki menö, felvághst a barátnöknek), föleg, hogy semmi programot nem tudtok csinálni, mert öt tizre - jogosan - hazaparancsolják. Vagy pl. két évig még semmi szex, mert fiatal hozzá, nem szereté, a barátaid meg javában csajoznak.

Husz évesként nekem nem férne bele egy öt évvel fiatalabb csajszi, többek között a teljesen más életstilus miatt sem.


A párom és köztem hat év van (27, 33), tökéletesen megvagyunk, de toz éve nem nézett volna rám, vagy legfeljebb csak ábrándozik. Neki 20+ évesként a 18 volt a legalsó határ, ami szerintem teljesen érthetö.

2017. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tízenéves pisiseknél számít minden év. Majd 30 felett nem.
2017. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!