Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, van egy nagyon jo lány barátom, a lány 17éves, több mint két éve ismerjük egymást, de én szeretem, tudom tudom ez már nem barátsag ha egyikünk többet érez, elmondtam neki hogy mit érzek iránta és hogy szeretnem ha összejönnénk, ő erre annyit mondott hogy, "Én is szeretlek, de ha ugy alakul hogy szakitunk akkor elveszítelek, és nem akarlak elvesziteni." Hat igen ha szakítunk nehez lenne "barátkent" tartani a kapcsolatot, de nemtudom lehet ez csak neki egyszerűbb ezt mondani mint azt hogy nem akar velem együttlenni, meg még annyit mondott hogy majd megbeszéljük. Mit kéne tennem? Hozzam fel majd egy beszelgetés során a témát?

2017. febr. 1. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát figyelj benne van a pakliba minden... mert hát egyszer véget érnek a kapcsolatok..mondjuk vannak különleges esetek :)

én a mostani fejemmel ha nagyon szeretnék valakit és ő is engem nem gondolkodnék h mi lesz a vége

élvezném azt amit és addig amíg lehet

persze általában véget érnek a kapcsolatok de ne ezen gondolkodjatok hisz még együtt se vagytok

szóval én elmondanám neki amit érzel iránta és megnyugtatnám ezzel a dologgal kapcsolatban

és nem zárja ki ez az egész h ne legyetek barátok

mert vannak olyan esetek amikor két barát megpróbálja máshogy de nem megy és akkor visszatérnek a barátsághoz én nem is egy ilyen esetet ismerek a személyes kapcsolataimból is

2017. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2017. febr. 1. 20:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!