Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj, ha a lány kezdeményezett?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a lány kezdeményezett?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy mikor sétáltunk akkor ő fogta meg az én kezem, én akartam az övét, csak kint volt a zsebéből a kezem, mert vártam, hogy ő is kivegye, és megfoghassam, de ahogy kivette, mindjárt megfogta az enyémet. Aztán később megkérdezte, hogy rá e írhat a kezemet. Ráírt, utána pedig ő ölelt meg. Aztán pedig adott egy puszit, én viszonozzák, végül pedig ő kezdeményezte a csókot. Tudom, hogy ez az én feladatom lenne, de gyorsabb volt nálam. Csak normális válaszokat légyszi. Köszi

2017. febr. 8. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annyit jelent hogy kisit rámenősebb a lány mint te. Nem baj ha ő kezdeményez de innentől bánj vele nagyon jól. ;)
2017. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi fiúk szeretjük ha a lány kezdeményez..
2017. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Baj! Ha nem hiszed, majd eszedbe jut hogy amikor szakítani is ő kezdeményez, te nagyon .....!


És inkább tanulj meg fogalmazni! Azzal többre mész az életben mint ezzel a ribivel!

2017. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

#2: én pl nem..


Nekem ciki lett volna,ha mindent a lány kezdeményez. Igyekezz férfiként viselkedni. Kivéve akkor,ha kifejezetten izgat,hogy csajaként viselkedsz.

2017. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!