Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy lánynak valentin napon aki randira hívott, hogy nem vagyok szerelmes belé?

Figyelt kérdés
A tudomásomra jutott, hogy valenton napon elhív randira...

2017. febr. 9. 06:54
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Inkább ne Valentin-nap utasítsd el, hanem akkor próbáld meg elkerülni, és legfeljebb majd máskor tud elhíbni. Az meg nem akkora szívás neked és neki. Egyébként ha olyan a lány, akkor simán elmehetsz vele randira szerintem... Nem kell, hogy tetsszen, hiszen nem csak a ,,szerelmünket'' hívjuk első randira, hanem azt is, aki bejön külsőre, és akinek okésnak tűnik a személyisége... :)
2017. febr. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Ne menj vele randizni. Ha egy lány nem várja meg, hogy a fiú hívja, azzal nem érdemes törődni.
2017. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
A baj ott kezdődik,ha a lány hív el valakit randizni.
2017. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Egyszerű, ha elhív randira mondj neki nemet. Persze ne durván, hanem kulturáltan utasíts vissza mond, hogy éppen senkivel sem szeretnél randizni, vagy hogy jól érzed magad egyedül és ezen nem akarsz változtatni.
2017. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit kamuzzon, jól érzi magát egyedül/nem akar kapcsolatot?

Lehet akar, csak nem avval az adott lánnyal, ennyi légy egyenes

L

2017. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Azért írtam, hogy ne essen rosszul a lánynak. Szerintem neked se esne jól ha durván elutasítanának.
2017. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséged, csak kérlek döntsük el, hogy mi legyen.... Szeretnék párkapcsolatott csak nem vele.
2017. febr. 9. 19:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy tudod így előre, hogy nem vele akarsz?:)

A párommal amikor el kezdtünk randizni még nem éreztem azt, hogy akarnám. Tetszett, de valahogy más volt. Aztán egyre többet találkoztunk, beszélgettünk és beleszerettem. Szóval, adj egy kis esélyt neki, nem tudhatod mi fog kisülni belőle.:)

2017. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha biztosan tudod, hogy ez a lány neked nem tetszik (persze már az sem tetszik, hogy egy lány kezdeményez), akkor egyszerűen mondd vagy írd azt neki, hogy te nagyon kedves lány vagy, de nem szeretnék veled járni, ne haragudj. És többet ne ír, ne válaszolj neki semmire sem.Ha bejelöl ismerősnek, ne jelöld vissza.
2017. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!