Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kérdezzem meg azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jamle29 kérdése:

Hogyan kérdezzem meg azt a lányt aki tetszik hogy ő érez-e irántam valamit? 14/F

Figyelt kérdés

Elmondtam neki hogy én mit érzek iránta, először visszakérdezett hogy ez igaz-e én mondtam hogy persze, de csak mosolygós smile-kat küldött.

Nem tudom hogy ez mit jelent, de azt se tudom hogy kérdezzem meg őt hogy érez-e irántam valamit

ő 13/L



2017. febr. 9. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Kerdezd meg elöben ;)
2017. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem merem mert ha nemet mondana akkor ott elég ciki lenne
2017. febr. 9. 16:48
 3/7 Stark2000 ***** válasza:
91%

Ember.. mindenki ezt mondja, hogy élőben ciki. Tudjátok mi a ciki? Neten szerelmet vallani (okés, ha mondjuk nem egy városban laktok, az még úgy hagyján) .. Mond el neki az érzéseidet a szemébe, ne neten. Sokkal jobb látni a reakcióját, arcát. Ha meg a szemébe nézel és tényleg érzel iránta valamit, akkor úgyis jönni fog magától a mondandód..


17F

2017. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudok vele annyit beszélni hogy ezt így konkrétan elmondjam, mert nem egy suliba járunk én csak buszon tudok vele élőben beszélni de ott is csak egy megállóig vagyok vele
2017. febr. 9. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Hivd el kajalni es beszeljetek akkor
2017. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez nem rossz ötlet, de én inkább csak egy szimpla találkozásra hívom sztem meg
2017. febr. 9. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, NE üzenetben írd meg neki, az a legrosszabb.

Találkozz vele.

2017. aug. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!