Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én 15 éves vagyok (L) ő meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 15 éves vagyok (L) ő meg 19 éves fiú. Működhet?

Figyelt kérdés
Igazából magamat érettebnek tartom a koromnál,és ezt nem az egom miatt mondom. Nagyon tetszik nekem egy srác, aki 19 éves, már dolgozik (így ismertem meg), és félek attól, hogy kevés lennék neki, mert őt valahogy túl tökéletesnek látom. Eddig mindig támogattam mindenkit, aki korkülönbséggel jött, de most kicsit elbizonytalanodtam, leginkább önmagamban.

2017. febr. 12. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehettek boldogok. 4 év korkülönbség az semmi, hisz ha megnézed más házastársak példáit, nagyobb korkülönbségek is szoktak lenni bőven. Mikor például 19-20 leszel, akkor már nem érzed a korkülönbséget, úgy érezheted hogy nagyjából azonos korúak vagytok. Csak most feltűnő számodra, te tininek érezheted magad a korod miatt, ő meg fiatal felnőttnek mivel már nem tanul.
2017. febr. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm, igazad van :)

Még a kérdéshez annyit fűznék hozzá hogy nagyon klisésen hangozhatott ez az "érettebb vagyok a koromnál", mivel minden 12-13 éves így gondolja, de ezt nem úgy értettem, hogy "már kinőttem a Barbie babás korszakomból".

2017. febr. 12. 08:14
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Amit leirtál pont emiatt nem vagy érettebb a korodnál. Ha kicsit érett lennél, tudnád hogy ez a kor különbség szinte semmi.
2017. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Sajnos nincs igazad, vagy pedig rosszul értelmezted azt, amit mondtam. Én nem feltétlenül a kor miatt félek, hanem attól, hogy ez pont az a szint, amikor ő már szinte felnőtt, én meg még tulajdonképpen gyerek vagyok, és lehetek az ő szemében. Ő minden délután dolgozik, én meg minden délelőtt iskolában vagyok. Magamat tartom néha kevésnek, és nem megfelelőnek számára, mert még nem jutott odáig a "kapcsolat" hogy ez az egész jobban elmélyüljön. Neki már volt komoly kapcsolata, ami sokáig tartott, nekem nem. A kor csak egy szám, ezt én is jól tudom, nem egyszer hangoztattam minden irányba, ugyanakkor most nekem volt szükségem megerősítésre. :)

2017. febr. 12. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érettebbnek érzed magad, de azért mégis csak 15 éves vagy, és - szerintem - még túl fiatal ahhoz, hogy nagyon belemerüljél egy kapcsolatba. Ráérsz még azzal egy-két-három évet várni.
2017. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!