Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejönnétek olyan emberrel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan emberrel, aki 100%-ig nem jön be?

Figyelt kérdés

Összetudnék jönni egy olyan lányal, aki nagyon szimpatikus, nagyon jófej, kedves, vicces, és szép is. Izgató is, elképesztő vele csókolózni.

Viszont nem érzem biztosnak a dolgot, mivel van egy másik lány, akibe úgymond klasszikusan tetszik, hevesebben ver a a szívem a puszta látványától is, na még ha beszélünk. De a második lányra nagyon nagyon kicsi esély van.


És én igazából az első helyzettel is kibékülnék, de nem voltam még ilyen helyzetben, lehet, hogy egy pici idő elteltével ugyanezt érzem irátna is? Mert igazából most is nagyjaból hasonlóan érzek mindkét lány iránt, csupán a második egy picit erősebb. Csak hát sokkal nehezebb eset, és kevésbé is ismerem, mint az elsőt..


17 f



2017. febr. 13. 21:12
 1/6 anonim válasza:
Biztos nem jönnék össze olyannal,aki nem tetszik.Mire jó ha csak szórakozol vele?Neki se jó,neked se jó.;)
2017. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Teljesen megértem ezt az álláspontot is.


Viszont sokan azt mondják, hogy miért ne, 17 évesen mire várjak stb..

2017. febr. 13. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Most akkor 100%-ig nem jön be a csaj, vagy bejön csak egy másik jobban? Mert a cím alapján úgy vettem le, hogy kifejezetten taszít téged a lentebb írtakban meg vonzódsz hozzá valamennyire. Ha tényleg abszolút nem vonz a lány, akkor ne szívasd, azért mert nincs jobb azért ne akarj vele lenni mert ez előbb-utóbb ki derül és rosszul fog neki esni. Ha viszont vonzódsz hozzá és úgy érzed, hogy tudod szeretni akkor miért ne? Maximum ha összejöttök és mégsem működik akkor szakítotok.
2017. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ŐŐ, a "100%-ig nem jön be"-t úgy értettem, hogy vonzódom hozzá, de nem vagyok biztos benne, tehát nem 100%-ak az érzéseim.
2017. febr. 13. 21:46
 5/6 A kérdező kommentje:

Szóval, abban biztos vagyok, hogy vonzódom hozzá, csupán a másikhoz egy picit jobban. :'D


Viszont az, akihez kevésbé vonzódom /de igen/, az belsőleg sokkal jobb partner lehetne.

2017. febr. 13. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb ma egy veréb, mint holnap egy túzok.
2017. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!