Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, hogyan mutassam ki az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan mutassam ki az érzelmeimet, hogy egyértelmú legyen, hogy bejön nekem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bejön egy fiú, régebben én is neki, most viszont már nem hiszem, mert nem mutattam ki eléggé, sokszor csak úgy elmentem mellette, levőgnek néztem és ezt gondolom elutításnak vette. Miket csináljak, hogy észrevegyen, és hogy észrevegye, hogy bejön nekem és hogy van esélye? :)

17 éves vagyok.

Azért kérdezem elsősorban a fiúktól, mert csak ti tudtok rá jó választ adni, hogy ti miből szűritek le, ha bejöttök egy csajnak :D ;)



2017. febr. 18. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz te akkor. Olyan nincs, hogy teljesen kiábránduljon belőled. Lehet, csak kicsit bátorítani kellene, fiúknál gyakori, hogy nem veszik észre az utaló jeleket.
2017. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!