Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 16 éves lányhoz sok lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lányhoz sok lenne a 26 éves srác?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről?Belefér, vagy már sok?

2017. febr. 25. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
saját véleményem szerint sok
2017. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Stark2000 ***** válasza:
Sok. Egy 26 éves már családot - is - akarhat. Azon kívül aktív szexuális élet szerintem minimum. Egy 16 éves nem feltétlen.
2017. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenképpen vele beszéld meg ne velünk.

Egyébként régebbi barátnőmnek a szülei közt tíz év van és elvannak szeretik egymást ha ez számít neked.

2017. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát... Amikor ő érettségizett, te még alig kezdted el a sulit :D
2017. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Hát figyelj. Én 19L vagyok. Most értem haza épp egy randiról.😃😍😍 Azt hittem a srác 24éves maximum,de kiderült,hogy 29lesz idén. Tudod mi a furcsa? Hogy eddig nem tudtam volna magam elképzelni 10évvel idősebbel. Most viszont fel sem tűnik az a pár év. Nem számít. És tudom róla,hogy nem az az ember,aki kihasználósdit játszik. Szóval,ha téged nem zavar a dolog egy próbát megér. Igaz ki kell ismerni a másikat,mert ez másképp nem megy.
2017. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg Vajna Timit!
2017. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ebben a korban sok, ö menne koncertre, fesztiválra, stb, neked suli van hétköznap.

Ö éjjel-nappal szeretkezne, neked talán még korai, meg amugy csak hétvégi kapcsolat lehetne.

Ö lassan gyereket akar, neked egy szakma nem ártana minimum, vagy egyetem. Míg tanulsz, nincs összeköltözés, mert más kontóján nem felnötteskedünk, stb.

2017. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én barátnőm 14 éves volt én 17 igen kicsit pedofilos de szerettem. Viszont 2 év után rájöttem hogy nagyon fiatal xd lelkileg is mert. Fuh. Hát nem bírtam vele mert tényleg éretlen volt. Szóval eltudpm képzelni hogy 16-26 között később rajonne ha nem is azonnal de később rájönnek hogy még fiatal vagy. TALAN aztán lehet hogy nem és boldogak lesztek. Ha már eggyut vagytok akkor sok szépet kívánok. Mi mindig azt akartuk a barátnőmmel hogyha kívánnak akkor ne sokat hanem orokket. Szóval igazából orokket nektek :)
2017. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!