Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csajok! Változtatnátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Változtatnátok a barátotok kedvéért a hajatokon? Ha igen, mi a "határ"?

Figyelt kérdés
Vállalnátok, hogy levágatjátok, vagy másmilyen színűre festetitek a hajatokat, ha a barátotok megkér rá?
2017. febr. 27. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

nem.

már csak azért is, mert utálom ha mások megmondják hogy kéne kinéznem és ha nekem pl. a lila hajam tetszik, akkor biztos hogy nem fogom átfesteni mittomén barnára v szőkére. Mert akkor az nem én volnék.


18/l

2017. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
85%
Soha. Ha valaki szeret, akkor szeressen azért aki vagyok. Fogadjon el, vagy szálljon le rólam.
2017. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem. Volt már többféle színű is a hajam, volt különböző hosszúságú is. A barátomnak tetszettem mindegyikkel. Mondjuk semmi extrém nem volt, teljesen normális színek és frizurák. Szóval nem nyírattam le tüsire és nem volt lila meg kék :)

Ha a barátom konkrétan egyetlen egy frizurához ragaszkodna, akkor nyilván nem engem szeret, nem én tetszem neki, csak valami elképzelt ideál.

2017. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem. A kinézete mindenkinek a saját dolga, ha neki nem tetszik az enyém, akkor így járt, mehet és kereshet mást.
2017. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Levágni nem, de befesteni befesteném, ha akarná.

Viszont nem hiszem, hogy arra kérne, hogy változtassam meg a hajamat, mert így is sok időt fordítok rá. Fodrásznak készülök, meg egyébként sem vagyok vak, látom, mi áll jól.


15l

2017. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan apróságot kérne mint pl ha vele vagyok kössem fel a hajam, vagy ilyesmi, azt néha megtenném, persze. De olyan drasztikusabb változtatások ki vannak lőve mint a vágás/festés :D

17/l

2017. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Magamaért szeressen amilyen vagyok ne akarjon megváltoztatni.


Nyilván amit az elöttem lévő írt,hogy kössem fel a hajamat azt még néha megtenném. De mást nem

2017. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A határ az, ha mondjuk leakarnám vágatni a hajam rövidre, de ő a hosszú hajamat szereti, így csak kicsit vágatnék belőle. Vagy ha megjegyzi "milyen jól áll a kiengedett haj", és akkor többször engedem ki a hajam.

De mert neki a szőke tetszik, nem fogom átfesteni.

2017. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Én mondjuk fiúként nagyon megbántódnék, ha a hosszú hajú barátnőm levágná a haját rövidre, és nem adna a véleményemre. A hosszú haj kincs :D
2017. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Én meg változtatni akarok nagyon. Színen hosszon. De a kiszemeltem nem engedni.. na? :DD


Szerintem változtatnék amúgy.. kipróbálnék vmi újat :))

2017. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!