Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj, ha egy nálam egy-két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy nálam egy-két évvel fiatalabb fiú jön be? Fiúk, ti ismerkednétek idősebb lánnyal?

Figyelt kérdés

Annyira nem ismerjük még egymást,viszont én szeretném jobban megismerni.

Igazából én is mind testileg mind bizonyos értelemben szellemileg is éretlenebb vagyok a koromnál,így nem zavar,hogy ő gyerekesebb.Magasabb nálam amúgy,tehát én simán nézném 14-nek de olyan 12-13 éves(pontosan nem tudom).



2017. márc. 5. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerinten egyaltalan nem gaz.en is voltam hasonlo helyzetben.ha szereted akkor neg foleg nem a kor szamit.viszont az elkepzelheto h a kornyezeted lassa fogadja majd el.bar en ismerek olyan lanyt aki hasonlo helyzetben volt es a mai napig egyutt vannak a fiuval

15l

2017. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sztem gáz
2017. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is 1 évvel fiatalabb nálam. Na és? Ki nem sz*rja le? Ne másoknak próbálj megfelelni kérdező! :)
2017. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én bírnám, ha egy idősebb lány szeretne kapcsolatot velem. :) 15f
2017. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Engem valahogy mindig a néhány évvel idősebb lányok vonzottak. Nem tudom miért, egyszerűen általában a felnőttek társaságában jobban érzetem magam mint a korosztályoméban... talán így alakulhatott ki.

20 évesen 23 éves lánnyal összejöttem, és együtt voltunk fél évet. Aztán pedig 4 évvel időseb lánnyal randiztam, csak ő talált engem túl fiatalnak a végén.


Most viszont 24 évesen már inkább szeretnék korosztályomból vagy pár évvel fiatalabbat 18-25, mert még nem tartok ott, életszakaszban, hogy egy már nagyon 30-hoz közeli lánnyal jöjjek össze tartós kapcsolatból, mert a legtöbb nő ekkor már inkább a gyerekvállalásban gondolkozik. És én is 30 éves korom környékén szeretném az 1.gyereket és természetesnek tartom hogy a nők többsége is ekkortájt, de 1-3 éven belül még nem tartok ott, még Egyetemre járok pár évig.

2017. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!